2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262983 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستاي گل من يه سوال دارم. امروز تو هفته ٨ سرما خوردم. به نظرتون برم دكتر دارو ميده يا الان دارو نمي ...

استامینوفن ساده درصورت تب و بدن درد بخور لیموشیرین ویتامین cبخور شلغم خالی کن توش عسل بریز بزار بمونه یه ابی داره پر انتی بیوتیک عالیه

این نیز بگذرد 💔💔💔
Naazyاتفاقا من از شوهرم سرما خوردم ببین فقط داروش لیمو شیرین با پرتغله من شوهرم روزی چهار تا لیوان ب ...

عزيزم همش آب ميوه و سوپ شلغم و شير عسل و اينا خوردم. فقط ميترسم به فسقلي اسيب بزنه

استامینوفن ساده درصورت تب و بدن درد بخور لیموشیرین ویتامین cبخور شلغم خالی کن توش عسل بریز بزار بمون ...

خوردم اينا رو. ميگم همينا كافيه؟ كلا سرماخوردگي به جنين آسيب نميزنه؟ نياز به درمان پزشكي نداره؟ تب هم ندارم خدا روشكر فقط گلودرد و آبريزش بيني

راستی من دکتر برام سونو نوشته برای تشخیص قلب جنین گفته ده روز دیگه برو شماها کی رفتید؟

عزيزم تو رو خدا زود نرو. اگه خداي نكرده قلبش تشكيل نشده باشه استرس بيچارت ميكنه. وقتي هفته هشت تموم شد برو

2706