2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
دخترت ناآرومه ؟توی شبانه روز چند ساعت میخوابه؟

آره خیلی

,فقط خوابه یا داره شیر میخوره ساکته کلا در حال گریه کردنه

خیلی هم سخت می‌خوابه 

نمی‌دونم چند ساعت می‌خوابه اگه کلا بهش دارو ندم ۲ ساعتم کل شبانه روز نمی‌خوابه

همین قدری هم که الان می‌خوابه بخاطر دارو هاست

خوابش هم خیلی خیلی سبکه😣

دوساعت میزارمش رو پام خواب میاره با کوچکترین صدا بیدار میشه

کلا مثل نوزادها نیست

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا روز چهل در حد لک خونریزیم ادامه داشت اما بعد چهل روز همون لک هم کامل قطع شد اما هنوز پریود نش ...

من که انقد بی حوصله ام اصلا سمت شوهرم نرفتم بدبخت داره میمیره هی میگه تو چرا محلم نمیدی،گناه داره ولی من اصلا حوصله ندارم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2728
مامان علی و امیر علی ماشاالله به نی نی هاتون چه زود بزرگ میشن بچه ها🥰😍😍 ایشالله که دامادشون کنی ...

فدات خانمی ایشالا دختر گلت زودی آروم بشه 

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
میگم یه سوال  امروز ۴۴ روزه ک من زایمان کردم  هنوزپریود نشدم سره بچه اولم بعد یکماه پری ...

من آیودی رو نمیدونم ولی اگر کامل سیر خودتو میدی دکترم گفت پریود نشی حامله نمیشی ولی اگه شیر خشک میدی و پریودم باز نشی امکان حاملگی داری

عزیز دختر من بعد از شیر خوردن حتما آروغش رو باید بگیرم با این حال با دوتا بالشت هم که زیر سرش میزاشت ...

دقیقا نیل بالا نمیاره ولی هی تو خواب انگار میومد بالا دوباره قورت میداد سونو دادیم گفت رفلاکس داره

دقیقا باید دکتر تشخیص بده با سوالایی که میپرسه به تشخیص میرسه

برای تامین اجتماعی خودمون بایدپیگیرباشیم البته یک ماه بعدمرخصی که لیست ازاداره ردمیشه لبته اینجااینط ...

تهران اینطوری نیست من البته بچم یکم بزرگترشه یسر اداره میزنم

2738
آره خیلی ,فقط خوابه یا داره شیر میخوره ساکته کلا در حال گریه کردنه خیلی هم سخت می‌خوابه  نمی ...

وای سحر انگار منی

الان از ساعت ۸ در تلاشیم بیشرف رو بخوابونیم نمیخوابه

الانم رو پای عمشه ولی دریغ از یه چرت

خوابش کمه در حد چرت ۵ دقیقه ای

من کا اصلا نمیتونم عکس ماهگرد از دخملم بگیرم اخه همش در حال گریست ولی عکس نوزادیشو دارم رفتم اتلیه انداختم میخواستم هر ماه ببرم ولی دیگه نمیمونه که بخوام عکس بندازم

2706