2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262864 بازدید | 29112 پست

میگم یه سوال 

امروز ۴۴ روزه ک من زایمان کردم 

هنوزپریود نشدم

سره بچه اولم بعد یکماه پریود شدم!

کسی از شماها پریود شد؟

من می‌خوام برای جلوگیری از بارداری آی یو دی بزارم باید برای گذاشتنش پریود بشم، چیکار کنم زودتر پریود شم؟؟

دیشب خواب دیدم باز حامله هستم ! توی خواب داشتم روانی میشدم😆😆

اصلا ۴۰ روز بعد زایمان ک هنوز پریود نشدیم امکان بارداری وجود داره؟؟؟ ترو خدا اگه میدونین جوابمو بدین خیلی استرس دارم

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون برای پسر شما هم مبارک باشه  کار خاصی مگه باید بکنیم برای من کاری نگفتن بکنم فعلا ۶ ماه م ...

برای تامین اجتماعی خودمون بایدپیگیرباشیم البته یک ماه بعدمرخصی که لیست ازاداره ردمیشه لبته اینجااینطوریه

البته امروزبمن زنگ زدن برای شنبه ویکشنبه کلاس برای مشاوره کودک ازطرف محل کارم گذاشتن بعدگواهینامه گویا یه هدیه تولدنوزادبهمون میدن

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65
2742
سلام به مامانهای قدیمی و جدید تبریک میگم به مامانهای جدید⁦♥️⁩ حال نینی هاتون خوبه؟ من ازبس ‌‌ ب ...

هی سحر جون منو شما باید بیایم پیش هم

نیلی طفلک من انقد گریه میکنه شبا کارمون شده بیمارستان رفتن روزها دکتر رفتن ولی دریغ از یه کم بهبودی

میگن کولیکه باید بسازی رفلاکسم داره کلی دارو میدیم بهش ولی اروم نمیشه که،افسرده و درمونده ام روزهارو میشمرم بلکه بزرگتر شه درست بشه از نوزادیش هنوز لذت نبردم اون گریه میکنه من گریه میکنم لاغر لاغر شدم اشتهامو از دست دادم کلا خودمو باختم

ولی سحر رفلاکس داره گریپ میکسچر نده میگن عرق نعنا خوب نیس اونم توش عرق نعنا داره

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
هی سحر جون منو شما باید بیایم پیش هم نیلی طفلک من انقد گریه میکنه شبا کارمون شده بیمارستان رفتن روز ...

مونا جون خوبی؟ نیلیا بهتر نشد؟

باور میکنید دقیقا هر وقت بچم اینطوری لج می‌کنه بیاد تو هستم دقیقا درکت میکنم

میگم اون بنده خدا وضعیتش از من بدتره چی میکشه!

اصلا دوست ندارم بهش زیاد دارو بدم مجبورم لااقل یکم می‌خوابه

دکتر گفت گریپ میکسچر برای رفلاکس خوب نیست؟

مونا جون خوبی؟ نیلیا بهتر نشد؟  باور میکنید دقیقا هر وقت بچم اینطوری لج می‌کنه بیاد تو هستم دق ...

من تو اینترنت خوندم که میگن خوب نیست چند نفرم بهم گفتن،چرا قیافه همه نی نیها شبیه همه،خدا حفظش کنه دخملت شبیه نیلیای منه چالم داره جوجو

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2738

مامانا این رفلاکس چطوریه که میگید بچه هاتون دارن چطور میشن دقیقا

پسر من شیر نمیتونه بخوره اول گفتن از گلوشه الان میگن شاید رفلاکس داره. رفلاکس پنهان

شیر که مک میزنه قبل از اینکه ببلعه میریزه بیرون و زیر شیشه غورمیزنه یهو انگار نفسش میره ولی بالا نمیاره 

کلیکم داره که بهش کولیکیز پدی لاکت و گریپ میکسچر میدم

ولی الهی شکر باهرسخای بهش شیر میدیم هرچند نصفش بیرون میریزه وزنم اضاف میکنه یک ماهگی بردمش 5کیلوشده بود وزن تولدش3860بوده

یعنی واقعا بیرون ریختن شیر رفلاکسه

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو اینترنت خوندم که میگن خوب نیست چند نفرم بهم گفتن،چرا قیافه همه نی نیها شبیه همه،خدا حفظش کنه د ...

مرسی همچنین دختر شما رو😍

آره منم نیلیا و دختره بافا رو دیدم گفتم چقدر شبیه دختر من هستن😀

من دیشب بیمارستان بودم تا ۱۲ ظهر بچم هلاک شد انقد جیغ زد کلی ازمایش و سونو اخرم گفتن کولیکه درمان ن ...

خداصبرت بده 

منم تازگيا خيلى جيغ ميزنه و اذيت ميكنه 

خداكنه تا حد بچه شما نرسه

بچه ها شما چرا پریود میشید؟؟؟ من ۴۵ روزه زایمان کردم هنوز خونریزیم تموم نشده اون وقت شما چه جور پری ...

من تا روز چهل در حد لک خونریزیم ادامه داشت اما بعد چهل روز همون لک هم کامل قطع شد

اما هنوز پریود نشدم

استرس بارداری دارم

آخه ماتاحالا جلوگیری طبیعی نداشتیم! خیلی ها با همین روش دوباره بعد زایمان ناخواسته باردار شدن!

و شنیدم آمادگی بدن بعد زایمان برای بارداری زیاد میشه...

مامانا این رفلاکس چطوریه که میگید بچه هاتون دارن چطور میشن دقیقا پسر من شیر نمیتونه بخوره اول گفتن ...

عزیز دختر من بعد از شیر خوردن حتما آروغش رو باید بگیرم با این حال با دوتا بالشت هم که زیر سرش میزاشتم شیر تازه یا لر شده بالا میآورد

حتی گاهی از دماقش هم میزد بیرون مخصوصا زمانی ک دل‌پیچه داشت و مدام به خودش فشار میآورد بیشتر شیر بالا میاورد

یا مقداری از شیر از معدش میومد تو دهنش و دوباره قورت میداد،

مربلا جون مدل های رفلاکس در نوزادان باهم فرق داره شاید یه نوزاد اصلا بالا نیاره اما رفلاکس داشته باشه

این رودکتر تشخیص میده

منم دخترم ماشاالله وزن خوب اضافه کرد با این حال

2706