2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
ای جان پسر خوشتیپ سفید ❤ نگاه به دخترم نکنیدا پسر منم سفیده😁😉

من خودم گندمیم پسرم به باباش رفته انقد سرخ و سفیده البته خودم بورم موهاش و چشماش به من رفته 😁

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جان دخمل کپل،، خدا حفظش کنه 

وزنش چقده سحر جون؟ 

پسر منم خیلی بیداره،، به خاطر کولیک،، کار اشتباهی میکنم اما من اکثرا دمر میذارم رو یه بالش بزرگ  تا بخوابه، مرتب هم چکش میکنم، وگرنه نمیتونه بخوابه اصلا. 

شبا که نمیشه دمر بذارم،، از دمدمای صبح همش ناله میکنه و میپیچه به خودشو و هی زور میزنه 

چرا امشب همه مامانا بیدارن 😁😁😁😁😁

سلام مونا جون امیرعلب نمیخوابه بزور خوابوندنش از ۵ بعد از ظهر بیداره فقط میگه با من بازی ون حرف بزن شیر بده الان دیگه بیهوش شد 

2740

بچه ها شما چیزی در مورد قطره بیوگایا شنیدید میگن واسه کولیک خوبه ولی گیر نمیاد،من پیدا کردم قیمتش ۲۶۰ تومنه موندم بخرم یا نه،شما چیزی شنیدید؟؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
سلام مونا جون امیرعلب نمیخوابه بزور خوابوندنش از ۵ بعد از ظهر بیداره فقط میگه با من بازی ون حرف بزن ...

دخمل من هنوز داره مقاومت میکنه میگه فقط بزار گریه کنم جیغ بزنم 😁😁از ۸ بیداره مثلا نوزاده ولی همش بیداره

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
دخمل من هنوز داره مقاومت میکنه میگه فقط بزار گریه کنم جیغ بزنم 😁😁از ۸ بیداره مثلا نوزاده ولی همش ب ...

اینم همش بیداره من دارم میمیرم از خواب این همش میگه بازی کن باهام 

2706