2737
2734
عنوان

شب یلدا

215 بازدید | 23 پست

مادر شوهرم شب یلدا وقتی من نو عروس بودم 

برا من هیچی نیاورو الان برای جاریم قشنگ میخواد شب یلدا ببره 

من خیییییلی ناراحت شدم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

به یه ورت باشه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عموما سر عروس اول  بی تجربن خانواده ها ...

من ک عروس سوم بودم بازم هیچ کس برام هیچی نیاورد تازه مادرشوهرم گفت باید واسه داماد ببرن😕😕😕

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
2738
من ک عروس سوم بودم بازم هیچ کس برام هیچی نیاورد تازه مادرشوهرم گفت باید واسه داماد ببرن😕😕😕

پس فرقی هم نذاشتن بین عروس های خانواده؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اتفاقا خیییلی هم با تجربه بود 

چون قبلش دخترشو شوهر داده بود 

اون شبم به من گفت که همکارم امروز برای عروسش کلی واسه شب یلدا خرید کرد 

همون شبی که من اولین یلدای متاهلیم بود

الکی رفتم فقط خونشون 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

جای من بودی چی میگفتی زن بابای شوهرم برج دو زایید پسر اورد براش ختنه سورون گرفتن کل طایفه رو دعوت کردن ارکستر اورده بودن جشن بزرگ گرفته بودن همه رو دعوت کرده بودن فقط منو دعوت نکردن به شوهرمم گفتن بیا گلاره رو نیار البته شوهرمم ترفت ولی خیلی بهم برخورد😏

اسمم گلاره صدام میکنن گلاررررر😆😊
پس فرقی هم نذاشتن بین عروس های خانواده؟!

نمیدونم اون قبلیا رو نبودم ولی واس من کسی چیزی نیاورد کلن هیچ کاری واسم نکردن انشالله بمیرن

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
2706