2733
2734
عنوان

شب یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 23 پست

دیشب شوهرم بهش گفت پس چرا برای زینب نیاوردین 

گفت شلوغ نکن مصطفی 

من داشتم اون اتاق نماز میخوندم شنیدم 😔😔

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
دیشب شوهرم بهش گفت پس چرا برای زینب نیاوردین  گفت شلوغ نکن مصطفی  من داشتم اون اتاق نماز ...

باورت میشه من از اسفند تا مهر تو عقد بودم کلی این وسط عید بود اصلی ترینش نوروز برام هیچی نیاوردن .الان اصلا ادم حسابشون نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توام کادونبربگو واسه من کسی نیاورده بلدنبودم قشنگم شیک وپیک کن بروبخوربیا نگن حسوده چشش برنداشت تقصیرجاریت نیس که مجلس اون نری

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
2731
باورت میشه من از اسفند تا مهر تو عقد بودم کلی این وسط عید بود اصلی ترینش نوروز برام هیچی نیاوردن .ال ...

منم باید همین کارو کنم‌

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
من ک عروس سوم بودم بازم هیچ کس برام هیچی نیاورد تازه مادرشوهرم گفت باید واسه داماد ببرن😕😕😕

نی نیت مبارک عزیزم.. . چجوری با تنبلی تخمدان حامله شدی

ای در دل من  میل و تمنا همه تو!!!!                       
نی نیت مبارک عزیزم.. . چجوری با تنبلی تخمدان حامله شدی

با امپول اچ سی جی

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
یبار زدی همش

ارع

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢