2733
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319545 بازدید | 33785 پست

عزیزم پیامموخوندی کمکم کن

من ده ساله ازدواج کردم یه دختر۲۱ماهه دارم ماازوقتی نامزد کردیم همش جنگ ودعواطلاق وقهربوده دلیلشم معتادی شوهرم بود هی ترک میکرد دوباره سمتش میرفت زندگیم جوری شد که رومون بهم باز شد هرفحشی بهم میدیم همیشه سرچیزای الکی کلی داد وبیدادمیکنیم توساختمون مادرشوهرم هستیم همیشه ازدعواهامون خبردارمیشن شوهرم ۴ماهه ترک کرده ولی خیلی بی احساسه چیکارکنم تواین ده سال حتی یه روسری هم نخریدم کلی قرض داریم شوهرم معتاد بود کسی بهش کار نمیداد بیشتروقتها هیچی توخونه ندارم چیکار کنم شوهرم بفهمه چی به سرم اورده یکم اخلاقش خوب بشه وقتی توخونست یاتوگوشیه یامیخوابه بیرون که میره میبینم صداخندش تا کجا میره ولی خونه نه منم نه به خودم میرسم نه خونه حوصله هیچ کاری رو ندارم دخترم هم خیلی بغلیه به هیچ کاری نمیزاره برسم کمکم کن 

ای جانم  منم دخترم دو سالشه و همیشه بچه رو بهونه میکردم برای شلختگی و بی حوصلگی و .... ولی ا ...

سلام عزیزم .من خیلی مشکل دارم تو زندگی میشه راهنمایی کنید ، من شوهرم بهم خیانت کرده در حده دو سه بار ولی بخشیدمش .همیشه هم سرده و کم حرف ،میل جنسی نداره ،بچه هم نداریم .به خاطر این سرد بودنش همش باهم دعوا داریم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته کاش هیچ وقت نمیفهمیدم کاملا اتفاقی پیش اومدو متوجه شدم  با این شرایط خیلی زیاد متوجه ...

سلام عزیزم ، الان وارد تاپیک شدم ، این پست رو خوندم ، از حالت بگو ، مشکلت رفع شده؟؟؟؟

من با نظر ، دوستی که بعد از شما پیام داده موافقم ، اصلا کارت درست نبوده که داشتی استوری اون فتنه رو چک می کردی ، و همینطور گوشی همسرت ، من به لطف خدا خودم به این نتیجه رسیدم ، با وجود اینکه می دونم نمی تونه مثل آدم زندگی کنه و به من متعهد باشه ، اما حدودا ۳ ساله که به گوشیش دست نمی زنم

چون وجودم برام‌بیشتر ارزش داره

عزیزم از حالت با خبرم کن❤

سلام عزیزم ، الان وارد تاپیک شدم ، این پست رو خوندم ، از حالت بگو ، مشکلت رفع شده؟؟؟؟ من با نظر ، د ...

سلام عزیزم 

با اینکه این همه وقت گذشته اوضاع همونطوریه هر روز دارم خرابه های زندگیمو میبینم 

چند ماه پیش شوهرم داشت میرفت جایی که جریانی پیش اومد که پیش خودش تو صفحه ی گوشیش پیاماشونو پیش خودش دیدم خیلی اتفاقی بود میخواست چیز دیگه ای نشون بده که صفحه ی چتشون باز شد بهش گفتم دیدی من مریضو روانی نیستم این تویی که داری خیانت میکنی دیدی اشتباه نمیکنم تو الان چند ساله با اینی 

اولش قسم خورد که توضیح میده و همه چیو میگه اون موقع داشت میرفت مسافرت کاری گفت برگردم همه رو تعریف میکنم ولی وقتی برگشت و بهش گفتم بگو زد زیر همه چیو گفت هیچ چیزی نیس که من بخوام برات بگم همینی که هست اگه نمیتونی تحمل کتی میتونی بری😔

منم دوباره مجبور شدم سکوت کنم بعد اون خیلی محافظه کار شده و تو خونه هیچ حرکت مشکوکی نمیکنه ولی شب خونه نیومدناش بی محلی کردناش  توهین و تحقیراش سرجاشه 

منم فقط چشم و گوشمو بستم که کمتر آزار ببینم بخدا دیگه دارم تموم میشم فقط خودمو با کارای خونه و خیاطی و بچه ها مشغول کردم ولی از درون دارم نابود میشم

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
2731
قبلا اصلا بیرون با شوهرم خوش نمیگذشت دیوونه میشدم از دستش ولی الان نه هر چی میگه میگم چشم هر چی ت ...

بله این که مشخصه ببخشید به حیوان درنده هم که تسلیم صددرصد باشی آروم میشه ولی چیزی ا زخودت باقی نمیمونه...

زندگی زندگی هست که براساس ارزش و احترام متقابل باشه .

من هرقدر که به شوهرم احترام و ارزش قائل میشم و کوتاه میام و خواسته هام و بیخیالش میشم به خاطر آرامش زندگی وقتی دیوونه میشه هیچ کدوم فایده نداره و بازم اذیت میکنه و حتی به لیوان آب و هرچیز مسخره ای گیر میده و بهونه میگیره .

یه سری از مسائل مربوط به نگرش و تربیت فرد هست و نمیتونی ذات کسی رو عوض کنی ...

خدایا شکرت...
ی مشکل دیگه ای ام ک دارم اینکه شوهرم دیر میاد خونه با اینکه بیکاره خیلی اذیت میشم  ولی اگه نار ...

به نظرم بی خیالش شو

ناراحتیت از دیر اومدنش رو شاید به زبان نیاری ولی بازبان بدن بهش میگی.سعی کن از درون بیخیال نشون بدی خودت رو تا زبان بدنت هم درست بشه

مردا ذاتا موجودات لجبازی هستن تا بگن اختیارم دست خودم و نمیتونی برام تصمیم بگیری

2738
سلام گلبوته جان و عزیزانی که پستم رو میخونن لطفا اگه تجربه ای دارید کمکم کنید🙏🙏🙏🙏🙏 من ۲۳ سالم ...

بمیرم😭😭😭از شرایطت فقط با خانواده اش یه جا بودن رو ندارم ، وگرنه تنااام و کمال شبیهتم😭😭😭😭

بله این که مشخصه ببخشید به حیوان درنده هم که تسلیم صددرصد باشی آروم میشه ولی چیزی ا زخودت باقی نمیمو ...

خب چرا دیوونه میشه وقتی شما اینقدر باهاش راه میاید؟

شما کاری میکنی که به مرز دیوونگی میرسه؟؟ یا خودش مشکلاتی داره؟

زندگی زیباست ای زیباپسند
تو زندگیم خیلی اشتباه کردم اول صمیمی شدن با خانوادش دوم اینکه برای اینکه دعوا نشه هرحرفی رو رد کرد ...

دقیقا مثل منی شما تازه من با مادرشوهرم بحث کردیم ۷ ماهه قهریه چکار کنم بنظرتون؟؟ شوهرمم حق ب مادرش میده با این ک مقصر اون بود

در مورد تغییر رویه شوهرم بیشتر غیر مستقیم بوده و عوض کردن رفتار خودم مثلا یه مورد بگم در باره خانوا ...

چطوری کوتاه نیومدی؟ ؟ میشه مثال بزنی؟ چطور میشه بدون بحث و دعوا کوتاه نیایی و حرف حرف تو بشه؟؟ شوهر من اصلا ب خواسته های من توجه نمیکنه. تورو خدا توضیح بده 

2706