2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1321795 بازدید | 33786 پست

این تاپیک رو قبلا دیده بودم😂😕

کار من دیگه از شنبه شروع کردن گذشته ، من باید یه بار بمیرم از اول شروع کنم:/ پ‍‌ن‍‌اه م‍‌ی‍‌ب‍‌رم بہ ل‍‌ب‍‌اش‍‌ک‍‌‌ از ش‍‌ر ان‍‌س‍‌ان‌ه‍‌ا .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان😍من حدود دوسال پیش بعد از یه دعوای بزرگ به این نتیجه رسیدم که هیچی ارزش غصه خوردن منو نداره،هیچ ادمی انقدر مهم نیست که بخاطرش اشک بریزم،هیچ اتفاقی انقد تاثیر گذار نیست که من براش غمگین بشم و کم کم شروع کردم به دوست داشتن خودم،اللن نمیگم خیلی عالیم ولی واقعا زندگیم ده برابر بهتر شده و روز به روز بهتر میشه👌

دارم تاپیک و از اول میخونم و بیشتر یاد میگیرم 

اگر دوست دارین کتاب شفای زندگی و کتاب و مستند راز رو هم بخونید و ببینید برای من خیلی تاثیر داشت

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
2742

اینم تاپیک مورد علاقه م که باهاش تونستم زندگی مالی مو سر و سامون بدم😍🤩کلی ایده و راهکار برای جذب ثروت داره👌

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊

سلام گلبوته جان و عزیزانی که پستم رو میخونن

لطفا اگه تجربه ای دارید کمکم کنید🙏🙏🙏🙏🙏

من ۲۳ سالمه شوهرم ۲۵ 

۲ ساله ازدواج کردیم و اومدیم خونمون

شوهرم از اول نامزدی آدم دروغگویی بود و اهل کار و زندگی نبود

که میخواستم جداشم ولی بخاطر سنت های خانواده 

خانوادم اجازه ندادن جداشم میگفتن عروسی کنی درست میشه 

که متاسفانه از زمان نامزدی تا الان ۵ ساله که اصلا درست نشده راجع به همه چی دروغ میگه و مخفی کاری میکنه 

کار نمیکنه میره مسافرکشی که پولاشو مخفی میکنه و میاد میگه مثلا فقط ۴۰ تومن کارکردم که اونم شام میخره

طبقه بالا خانواده شوهرم زندگی میکنیم که دخالت و دوبه هم زنی شون کم نیست و شوهرمم چون خونه خودشونه هیچوقت قبول نمیکنه اینجارو کرایه بدیم بریم جایی دیگه زندگی کنیم

دیگه خسته شدم مثل روانیا شدم ، همش سردرگمم و بلاتکلیف 

دوست دارم برم جایی هیچکدومشون رو هیچوقت به چشم نبینم

زمان نامزدیم یه خیانت های ازش دیدم که بعد چندسالم نمیتونم هیچوقت فراموش کنم و اینکه بهش اعتماد ندارم هیچوقت

که الان بخاطر اینکه هیچوقت دروغ هاشو ترک نمیکنه ، مخفی کاری میکنه، مسئولیت پذیر نیست ، و حاظره من قهرکنم برم خونه بابام اون فقط با رفیقاش باشه ، ازش متنفرم

چندبارم قهرکردم که طلاق بگیرم خانوادم اجازه ندادن

و اینکه شرایطم جوریه نمیتونم بهشون امیدی داشته باشم

پشت و پناهی ندارم یه بی کسم تو این دنیا

خسته ام از این زندگی

توروخدا کمکم کنید چکارکنم😭😭😭😭😭😭😭

2740
سلام رویا جان من امروز خیلی درگیر بودم و تازه تونستم درست و حسابی بشینم و پیام هارو بخونم کاملا در ...

سلام خانوم عزیز

یک دنیا ممنون برای این تایپیک عالیتون امیدوارم حال دلتون همیشه عالی باشه. من افسردگی شدید دارم بچه ندارم و شوهرم تا عصر سرکاره تنهایی خیلی آزارم میده و بخاطر همین روزا همش خوابم حرفاتون اینقد بهم انگیزه داد امروز بعد از مدتها صبح بیدار شدم و برای خودم صبحونه درست کردم. شوهرم خیلی ادم خوبیه و واقعا از زندگی باهاش راضیم ولی مشکلات کوچیکی دارم که نمی دونم چطور حلشون کنم یکی اینکه همیشه سرش تو گوشیه و اصلا به حرفام گوش نمیده یعنی انگار حرفامو نمی شنوه ، اگه بخوام برم جایی اصلا اجازه نمیده، اصلا راضی به ارتباط با خانوادم نیست و همیشه ازشون دوری می کنه با اینکه اونا باهاش خوبن و احترام می ذارن بهش. من با خانوادش خیلی خوبم خیلی دلم می خواد اونم با خانوادم اوکی باشه

سلام من از موقه ای که عقد کردم حس میکنم همسرم به من حسی نداره و اصلا دوستم نداره و دلش جایه دیگه دیگره وقتی کنارشم بهم محل نمیده و اصلا دوست نداره کنارم باشه ولی من خیلی دوستش دارم و عاشقشم اگه میشه به من یه مشاوره ای بدید تا یه راه کاری پیدا کنم تا همسرم رو به طرف خودم بکشم و اونم مثل من دوستم داشته باشه واقعا خسته شودم از عشق یه طرفه😭💔

سلام گلبوته جان و عزیزانی که پستم رو میخونن لطفا اگه تجربه ای دارید کمکم کنید🙏🙏🙏🙏🙏 من ۲۳ سالم ...

عزیزم فقط میتونم بگم ب بچه فکر نکن و با خانوادت حرف بزن راضی شوند کن جدا بشی اگر میشه از بزرگ و معتمد فامیل استفاده کن ک کمکت کنم برای راضی کردن خانواده و طلاق

2706