2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1326921 بازدید | 33786 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای عزیزم وضعت که خیلی بدتر از منه؛؛میره سر قرار هم با دوست دختراش یا فقط در حد چت کردنه؟؟؟

سر قرار هم میره رابطه هم باهاشون داره

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
عزیزم هدف این تاپیک اینه که صبوری رو یاد بگیری گذشت رو یاد بگیری  دوست داشتن خودتو یاد بگیری ...

سلام عزیزم خوبی؟

۶۰صفحه از این تاپیک خوندم..ولی ی مشکلی دارم

میخوام ب خودم برسم ولی غم و غصه مانع میشه

شوهرم از مجردیش عادت ب پ ور ن دیدن و خودارضایی داره ..تاالان ک ۹سال از زندگی مشترکمون میگذره ..با خوبی با دعوا ترکش نکرده..فقط پنهان کار شده..ک منم دیگه تو گوشی و کامپیوترش کنکاش نمیکنم...قطع امید کردم دیگه...اما آرامش ندارم. منم ک جاسوسی نکنم بالاخره یجا خودبخود دستش برام رو میشه..ب روم نمیارم ولی ناراحتم

چندوقت پیش دیدم کانال صیغه یابی جستجو کرده..البته فکر نمی‌کنم موفق ب صیغه و رابطه شده باشه..ولی همینکه تو ذهنش گذشته و اقدام کرده ناامیدم کرده

از قدیم حس میکردم کمی هیزه..اما الان ب چشم میبینم ک هیزه..

دوتا بچه دارم..نمیتونم ب طلاق فکرکنم..

هرماه ۹ روز پریودم بعدشم تا یک هفته سراغم نمیاد..بعد ک میاد دائم می‌چسبه..تا پریود بعدی.

من ناراحتم از این بی نظمی...ک هروقت دلش بکشه میاد..من مهم نیستم انگار.

تو خیابون و فضای مجازی چشمش دنبال خانومای باحجاب و بیحجابه..ولی ب من میگه اگ میخوای تحریک شم لباس کامل بپوش..یعنی با روسری و دامن و ...حتی چادر رنگی..

لباس خواب خوشش نمیاد

عصبی هم هست ک درمقابل اون موردای قبل برام بی اهمیته.

خوبیاش اینکه دست و دلبازه. با بچه ها خوبه..کاریه.سعی میکنه خوشحالم کنه.سالمه.تو کارای خونه و بچه کمکم میکنه.میگه منو دوست داره

ولی من فکر میکنم اگ دوسم داش چشمش دنبال همه نبود

از اول ازدواج همو دوست نداشتیم و تو سن پایین کاملا سنتی ازدواج کردیم. قبلش دوستی با جنس مخالف نداشتیم.مذهبی بودیم..اما الان شوهرم ب شدت سست شده..نماز نمیخونه..منم سست کرده..وقتی میبینم الگوی بچه هام ،پدریه ک نماز نمیخونه و اراده نداره از همه چی نااميد میشم.

روزای خوب خیلی داشتیم..سال های اول.ب هم علاقه پیداکرده بودیم...شایدم فقط ی حس جنسی بوده..نمیدونم.ولی الان هرچی میگذره بدتر میشه

من تو این زندگی ی مرده متحرکم ک فقط بخاطر بچه هام و آبرو دارم زندگی میکنم

حس میکنم زندگیمون آینده ای نداره و بالاخره ب طلاق میرسیم 

شما توصیه ای برام دارین؟

سلام استارتر عزیزم خیلی از حرفات و شخصیتت خوشم اومده خداروشکر ک همچین زنای عاقل و باشخصیتی وجود دارن و خوشحالم ک باهات آشنا شدم ماشالله این تاپیکت ۱۷۰۰ صفحه‌س من تا حالا ۲۵ صفحشو خوندم قول دادم ب خودم تا اخرشو بخونم خیلی خوشم میاد از حرفاتون، منم ادم عصبی و هپلی هستم ک انتظارات و توقعات زیادی دارم و وقتی ب رفتار خودم فک میکنم خجالت میکشم و میگم شوهرم خوب تحمل میکنه هاااا....من خانواده شوهرمو برا خودم تبدیل ب نقطه ضعف کردم مخصوصا خواهرشوهرم ک با هرحرفش و حرکاتش آشفته میشم و میام عصاب خودمو همسرمو روزها داغون میکنم با یه حرفش و اونم دستش درد نکنه اصن ککش نمیگزه و میگه بمن چ برو کتکش بزن 😂 با اینکه توی دو طبقه‌ایم ولی بخاطر خواهرشوهرم ک ازقضا خیلیم بداخلاق و بیحیاس و همه هم اینو میدونن حتی پدرمادر خودش ، قطع ارتباط کردم ....امیدوارم ک یه روزی ارتباطمون بازم شکل بگیره چون پدرشوهرمو خیلی دوست دارم و در مورد خواهرشوهرم نباید ازش فرار کنم باید یادبگیرم چطور رفتار کنم و با سیاست باشم و بدونم کجا سکوت کنم کجا بحرفم، از وقتی حرفاتونو خوندم تصمیم گرفتم ک خودمو عوض کنم امروز لباسای کهنمو دور میندازم و همیشه خوشتیپ و خوشبو میگردم میرم ناخنامو ترمیم میکنم و موهامو رنگ میکنم میرم ک ب خودم برسم چون من لایق بهترینام نباید روزای خوب زندگیمو بخاطر چارتا حرف و چارتا ادم بی‌ارزش ب خودم و همسرم حروم کنم چون واقعا شوهرامون تقصیری ندارن اگه خانوادشون مشکل دارن و اذیت میکنن خودشون ک دوست ندارن اینطوری باشه، منم میدونم خواهرشوهرم از حسودیشه پس بش اهمیت نمیدم و همه چی رو میسپرم دست خدا بقول خودت فقط صبروصبروصبر + مهربونی 

تو نمیدونی دست طبیعت برات چ صدایی داره...!

سلام،دقیق نمی‌دونم چندماهه که بااین تاپیک اشناشدم خیلی یهویی توی حال بد وناامیدی نصف شب بود این تاپیک رو دیدم یه دنیا ممنون گلبوته خانم استارتروهمه باتجربه ها،یه مدت واقعا عالی بودم چقدرتغییرمثبت داشتم شوهرم چه خوشحال وامیدوارشده بود،(درحال حاظرخوب نیست اوضاع زندگیم)ازصفحه اول خوندم تقریبا الان صفحه ۱۰۶۱هستم😃اولین باره کامنت میزارم راستش سردرنمیاوردم ازنی نی سایت وعضوشدن واین چیزا.