2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1321814 بازدید | 33786 پست

منم خیلی بددهن شدم داشتم شوهرمو عوض میکردم از فقیر زندگی کردن از مدل اینکه جوون میدند اما پول نمیدند از اینکه بهترین دکترا بره برای. خودش ارزش قائل بشه ازاینکه زندگیش به همین محله خودشون نیست میتونه برای یه شبم یه رستوران شیک بره. اینا رو خانواده اش براش عقده کرده بودند یه چیزای بیخودی که ما توی زندگی مجردیمون پدرو مادرم فراهم بود از درد بی پولی نبوده از خساست پدرشوهرم.ازاینکه عزت نفس نداشت و همش میزنند تو سرش.

اما این آخریه توی مبارزه منو شوهرم و اونطرف خانواده همسرم کن آوردم مث یه معتاد که بره سراغ مواد بهش فوش میدادم میگفم توکه خودت میخاستی عوض بشی پس چرا مث خانوادت لاتی و حرف میزنی و ثمره. ام این شد که اينهمه از خودگذشتگی منو نمیبینه برام شیر شده حالا منو تحقیر میکنه منی که پدرو مادرم دکترا دارند و خانواده اش حتی سیکل ندارند.میدونم ربطی به تحصیلات نداره ولی میخام بگم من نخوردگی کشیدم من مسافرت نرفتم من غصه خوردم من انتخابش کردم من میخاستم با کمک خودش عوض کنم حالا چی شد انگار خسته شده جوری که بهترین چیزا رو برای خودش میخاد اگه چیزی موند برای من بی چشم رو شد ن.یه جوری بین شخصیت خانواده اش و شخصیتی که براش ساختم مونده.منم دارم مث افسرده ها. روزمو شب میکنم هیچ کاری نمیکنم هیچی و اون باشگاه میره سرکار میره. و من مث یه تیکه گوشت افتادم و حرفامون شده فوش 

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یه سیاست زنونه ی دیگه

همیشه جوری رفتار کنین که شوهرتون فکر کنه تصمیم گیرنده اونه

تو همه تصمیماش بگین درسته حق با توئه

کم کم طی فرصت کم یا زیادی که دارین با منطق بهش بفهمونین که درسترین کار چیع

خوشگلا جمله ی حق با توئه معجزه میکنه

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

خانمهایی که شوهراتون توخونه خوبن خونه مادشون عکس العمل عاشقانه نشون نمیدن ...من بی احترامیشونونمیگم..ببینیداین بهتره مهرومحبتتون برای خودتونه انقدرتوچشم نیستیداینجوری اگه خدای نکرده زمانی خواستیدابرازناراحتی کنیدهمه گاردنمیگیرن...مردی که بیرون خیلی احساساتشوبروزمیده هم زنشوموردحسادت ..قرارمیده هم دیگه هیچ وقت کسی باورش نمیشه که ممکنه این آدمم خطایی بکنه

این چند وقت پیش اومده که اون ذات هارم دلش میخواد حنجرشو بجوئه. انقد دندونانو بهم فشار میدم از حرص که فکم درد میگیره 

ولی میگم درسته عزیزم حق با توئه ولی من فکر میکردم اگه این راهو امتحان کنیم بهتره ولی بازم به تصمیمت احترام میزارن

یهو خودش برمیگرده 

دیدم که میگما

2738
خانمهایی که شوهراتون توخونه خوبن خونه مادشون عکس العمل عاشقانه نشون نمیدن ...من بی احترامیشونونمیگم. ...

دقیقا من مورد حسادتشون قرار گرفتم و الان فقط بی احترامی میبینم اونا هم شیر شدن زیاد احترام نمیذارن مثل اوایل

منم بگم تجربه خودمو 

اول که بیست سال میگذره و سه تا بچه دارم 

40 سالمه زندگی خسته کننده و همش رسیدگی به بچه ها بود 

منتظر شوهرم و محبت کردنش نموندم خودم شروع کردم کودک درونمو فعال کردم 

شیطونی و شوخی کردن تو خونه 

بیرون چشمک زدن دزدکی و نگاهای عاشقانه حتی لمس دزدکی نمیدونید چه برقی تو نگاه شوهرم می دیدم

هر شب لباس خواب مختلف و باز 

الان شاد و سرحال شده خونه جو شادی درست شده 

کم کم از خونه داشت فراری میشد اما الان فوری میاد خونه 

لباس تمیز و ظاهر مرتب

الان وقتی من ساکت باشم اون شروع میکنه

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

قبلا اصلا بیرون با شوهرم خوش نمیگذشت

دیوونه میشدم از دستش ولی الان نه

هر چی میگه میگم چشم

هر چی تو بگی هر چی تو بخوای

اگه چیزی برام انتخاب کنه با ذوق میگم وااای عالیه . خیلی قشنگه

در صورتی که قبلا میگفتم برو بابا. این چیه دهاتیه و ازین حرفا

راستی وقتی ناراحتین فقط فقط آهنگ شاد عروسی گوش بدین 

دو تای اول شاید خوبتون نکنه ولی با آهنگ سوم پا میشین میرقصین 

2706