2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320177 بازدید | 33786 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوم خوشگلا از تجربیاتتون بگید لطفا ،وقتی پیش همسرتون هستید چجوری سرگرم میشید باهم؟من خیلی کم حرفم وقتی نامزدم پیشمه نمیدونم چه جوری سرگرمش کنم زود حرفام ته میکشن 🙁

2731
عزيزم لطف ميكنى كتاب هاى كه خوندى بگى 

اولین کتابی که بهتون معرفی میکنم که بسیار به هدف تاپیک نزدیکه و دوست عزیزم شیلان به هممون معرفی کرده 

کتاب *هنر زن بودن * اثر مارابل مورگان 

این کتاب رو در الویت بزارین 

کتاب *زندگی معکوس، روابط زناشویی خود را بهتر بشناسیم * اثر دکتر پیمان آزاد 

کتاب * ازدواج بدون شکست *  اثر دکتر ویلیام گلاسر 

کتاب * تئوری انتخاب * اثر دکتر ویلیام‌گلاسر 

کتاب * مردان مریخی و زنان ونوسی * اثر  جان گری 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
اولین کتابی که بهتون معرفی میکنم که بسیار به هدف تاپیک نزدیکه و دوست عزیزم شیلان به هممون معرفی کرده ...

واى مرسى عزيزم 😘😘لطف كردى . من مجردم واقعا دوس دارم از تجربيات شما استفاده كنم 

واى مرسى عزيزم 😘😘لطف كردى . من مجردم واقعا دوس دارم از تجربيات شما استفاده كنم 

خواهش میکنم 

تاپیک جدید داریم 

دوست داری اونجا کنارمون باش 

امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیوفته 🌹

2738
خواهش میکنم  تاپیک جدید داریم  دوست داری اونجا کنارمون باش  امیدوارم بهترین ها برا ...

اره بقيه تاپيكاتون خوندم  😁البته به خودم اهميت ميدادم اما الان حس بيشتر شده . لينك تاپيكتون  برداشتم هر موقع امدم نى نى سايت تاپيك حديد گذاشتيدبخونم .انقدر تاپيك خيانت و كتك زدن خونده بودم واقعا حالم گرفته شده بودم ولى الان حالم خيلى خوب شده مرسى از تاپيكاى خوبتون گلبوته جان 😘😍

اره بقيه تاپيكاتون خوندم  😁البته به خودم اهميت ميدادم اما الان حس بيشتر شده . لينك ت ...

❤❤❤❤❤

لطف داری مهربون 

امیدوارم بهترین ها در انتظارت باشه 🌹

سلام  سپاسگزارم 🌹❤

گلبوته جان سوالات خیلی زیادی دارم میشه کمکم کنید من تازه عضو شدم؛و مثل خیلیها شوهرم نمیذاره که تلگرام واینا داشته باشم تا از کسی کمک بگیرم؛من هم ۲۸ سالمه خوشحالم شما رو پیدا کردم

انشالله که جواب بده  بیشتر مواقع حرف میزنی از شهرتون با حصرت باشه و آه بکش بعدش😁😁 نا امید ن ...

رویا جون ماشالله هزار ماشالله شما وگلبوته جون خیلی باسیاستید لطفا به من هم کمک کنید من تازه عضو شدم