2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320167 بازدید | 33786 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبریک میگم عزیزم انشالله قدمش پر خیر وبرکت باشه و خدا قسمت منم بکنه

ان شالله عزیزم خدا به تو هم یه نی نی سالم و خوشگل بده .

من با دارو باردار شدم یعنی با لتروزول و امپول و.... 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2731

بچه ها اینجا کسی هست که شوهرش با خانمها چت کنه؟؟یعنی درهمون حد چت باهاشون درارتباط باشه و حضوری نه.داغوووونم از این بابت ،نمیگم جدیدا اینطوری شده از اولش همینطوری بود انگار این چت کردنها براش سرگرمیه.حالا مفصل درمورد خودم و زندگیم میگم براتون و لطفا کمکم کنید بچه ها ؛گلبوته جون و رویا جون ،لطفا همه تون 

ممنون عزیزم انشالله؛راستش من هنوز اقدام نکردم شوهرم قبول نمیکنه.

من وقتی اقدام کردم باردار نشدم . نگو تنبلی تخمدان داشتم و خودم خبر نداشتم در سونو معلوم شد .

از وقتی که اقدام کردم تا باردار شم یکیسال و نیم طول کشید .تحت نظر دکتر اونم . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
بچه ها اینجا کسی هست که شوهرش با خانمها چت کنه؟؟یعنی درهمون حد چت باهاشون درارتباط باشه و حضوری نه.د ...

دوست گل من شما تنها نیستی ،

منم این مشکل رو داشتم و کماکان دارم ،

خودتو نباز ،

همه ی مردا کره خاکی این عادت بد رو دارن ،

بعضی ها خودشون رو کنترل میکنن و بعضی ها نه !

پس ایرادی توی شما و زیبایی هاتون نیست ،

من کامل برطرفش نکردم ولی یه تجربه هایی به دست آوردم ، 

اولا به روش نیار که میدونی ،

به هیچ وجه نذار بفهمه که گوشیشو چک میشه بزار قبح قضیه ریخته نشه ،

دلبری تو بیشتر کن ، من بهم ثابت شده وقتی بی توجه میشم به همسرم میره سراغ این کار ،

اصلااااا واسه این قضیه خودتو ملامت نکن ، این کار بد از جانب اوناست ، پس ما باید فقط کمک کنیم تا اونا این عادت بد رو کنار بزارن ، از خانمی ما هیچ چیز کم نمیشه ، فاز افسردگی و ... برندار 😊❤

و در آخر برخلاف نظر خیلی خانمها مردا با گفتن دوستت دارم پررو نمیشن بلکه به زندگی مشتاق تر میشن ! بی علاقه نشون دادن عمدی زن به مرد اونو میکشونه سمت دلبر دیگه ، چون وفاداریشون کمتر از ماست ... پس راههای مختلفی رو امتحان کن که جذاب باشه و به شوهرت بفهمونه چقدر عاشق خودش و زندگیتی ... 

من با انجام این کارها و گفتن موردی اتفاقی از دوستان که مثلا شوهر دوستم این کارو کرده ، دوستم متوجه شده و چقدرررر دلش شکسته و ... و نصیحت های غیر مستقیم تونستم خیلیییی کمش کنم، ولی هنوز هست ... البته برگ برنده ام اینه که نزاشتم بفهمه من میدونم !

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
دوست گل من شما تنها نیستی ، منم این مشکل رو داشتم و کماکان دارم ، خودتو نباز ، همه ی مردا کره خاک ...

ممنون عزیزم راستش رو بخوای تا یکی دوسال پیش اصلا به روش نمیاوردم؛ولی تقریبا دوسال میشه که تحملم تموم شد و بهش گفتم که میدونم ولی نگفتم میدونم ازاول زندگیمون این کار رو میکنه انگار که تازه همچین اتفاقی افتاده ؛بهونه های الکی آورد واسم واز اون روز راستش مخفی کارتر شد وگوشیش رو یه ثانیه ازخودش جدا نمیکنه و رمزی گذاشته که نتونم باز کنم و حتی موقعی که چت میکنه ومن میرم پیشش گوشیش رو یه جوری میگیره که نبینم یا پنجره هاشو میبنده.

و از پارسال که برادر ۲۴ ساله عزیزتر از جانم بخاطر تومور مغزی فوت شد تحمل منم نسبت به این مسائل کم وکمتر شد و چند باری به این خاطر باهاش دعوا کردم و گفتم این یعنی خیانت به من؛اما شوهرم این رو خیانت نمیدونه و به قول خودش که میگه من نمیخوام بگیرمشون فقط چند روز باهاشون سرگرمم.داغوون میشم وقتی میبینم کنارم نشسته و به جای حرف زدن با من داره چت میکنه و یه چند باری چت هاشو دیدم که افتضاحه و مطمئنا میدونه اگه ببینم دعوا میشه دوباره.یا مثلا میبینم گوشیش که زنگ میخوره میره بیرون از خونه و بعدا برمیگرده اما جوری تظاهر میکنه که یعنی کار داشتم و گوشیش همیشه رو سایلنته.

ممنون عزیزم راستش رو بخوای تا یکی دوسال پیش اصلا به روش نمیاوردم؛ولی تقریبا دوسال میشه که تحملم تموم ...

حالا که فهموندی که میدونی بزار زمان بگذره 

بعد بهش حس عذاب وجدان بده

بگو میدونی خامی اول ازدواجتون بوده و بهش اعتماد دارم 

بگو همچین سبک بازیا از مرد زندگی من بعیده مطمئنم

باید صبوری پیشه کنی

دیگه هیچ وقت به روش نیار

با یه مشاور زبده حتما حرف بزن

ان شاءالله که دلزده میشه و میزاره کنار

بچه هم دارین ؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
و از پارسال که برادر ۲۴ ساله عزیزتر از جانم بخاطر تومور مغزی فوت شد تحمل منم نسبت به این مسائل کم وک ...

متاسفم برای برادر نازنینت

خدا بیامرزه عزیزم

باید قوی باشی

زندگیتو الکی نباز

نود درصد اقایون یه تار موی زنشونو به این جور سرگرمی های موقت نمیدن