1265
1273
عنوان

ناهار چی میپزین؟؟؟😕

415 بازدید | 38 پست

یکساعته دارم فکر میکنم

بگین ایده بگیرم😣😣😣

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

زرشک پلو با مرغ

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
خورشت کرفس گذاشتم

به به

ولی کرفس ندارم😟

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
زرشک پلو با مرغ

نوش جان

تازه خوردیم😥

1307
مهمونيم ولي كلا جمعه ها ناهاهر شام نپختم تاحالا

خوش بحالت😊

ناهار با شوهر محترمه قراره جوجه بزاره

كلا فك كنم فقط جوجه بلده

حال من خوب استامـــا با❤️ تو❤️بهتر ميشوم 💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ ) 🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

طبق روال برنامه چون مهمون نیستیم ماهی 

دخترم منتظرتم تو با آومدنت دلم شاد میکنی سالهاس دلم خواهرمیخاست وختی خواهرها میدیم حسرت میخوردم ولی الان هم من خواهر دارم هم دخترم 
1264
دعوت حرم امام رضاییم

خووووش بحالت   

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
جمعه تعطیل رسمیه واسه اشپزخونه

چه خوب

1280