2733
2739
عنوان

عزیز جان از خانم گلکار( داستان واقعیست )

| مشاهده متن کامل بحث + 157073 بازدید | 428 پست

اوس عباس اولش چقدر مرد بود تو اون جامعه سنتی رفت یه زن بیوه با دوتا بچه گرفت چیزی که الانشم 

هضم نشده و تابوئه بچه یتیم رو پدری کرد ولی وسطای داستان نامردی کرد چطوری میشه یه ادم اینجوری یهو عوض میشه همینه که میگن خدا اخرو عاقتمونو بخیر کنه عزیز جان هیچ جا نذاشت اوس عباس از خودش دفاع کنه بگه دلیل کارش چی بوده اون که اونجور عاشق نرگس بود البته یه جا گفت مست بوده و طرف حامله شده بازم میتونست بچه طرف رو بگیره با بچه خودش بزرگ کنه نه که اون زن رو عقد دائمی بکنه و زندگیشو اینجوری آتیش بزنه کاش خانوم گلکار از پدر بزرگشون بیشتر میگفتن.دوست داشتم سرنوشت حبیب و بچه هاشم بدونم بعد اینکه پاشو قطع کردن کوکب مرد بچه هاش چیکار شدن

اره واقعا ولی خودت گفتی نامردی آیا نامردی دفاعیه داره مردی که میره همچین کاری میکنه هزار تا عذر میاره بدتر از گناه در صورتی که میتونه اول تکلیف رابطه و ازدواج اولش و مشخص کنه این طور آدم‌ها فقط هوسبازن و بس هم خر و میخوان هم خرما به قولی 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی لذت بردم دسمریزاد  ...

عالیه نمیدونم چی بگم 

خیلی درسا ازاین دستان زندگی واقعی گرفتم ...

متوجه خیلی چیزاشدم که چطور الانه هستنو ریششون به چی برمیگرده ...

مامانم یه مادربزرگ داشت که زمان قاجاریه هم بودش 5ساله که به رحمت خدارفته وازوقتی من بزرگترشدم بنده خدا چیزی زیادی یادش نمیومد الان دارم افسوس میخورم چرا زیادوقت نذاشتم تاپای سرنوشتش بشینم وتجربه کسب کنم

بخاطر خیلی حرفایی که هرگز گفته نشده غصه میگیرم ...

کاش من هم همون سال ها به دنیا میومدم ولی خوب باز خداروشکر...

دلم گرفت کاش مادربزرگابودن وزود اسمونی نمیشدن وجواب سوالامو میگرفتم

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  
خیلی خیلی لذت بردم دسمریزاد  ... عالیه نمیدونم چی بگم  خیلی درسا ازاین دستان زندگی واقعی ...

عزیزززززم خدا بیامرزدشون 😔🌺

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2731

وای با تیکه تیکه ش زندگی کردم

الان یه جور دیگه نگاهم به نوفل لوشاتو و لولاگر کوچه قرینه پایتخت معروف میوفته

اصن نبودم توو دهه 90 .... با عزیزجان سینما رفتم خیابون گز کردم اصن کلماتم قدرت توصیف ندارن

ولی دلم رفت واسه اون عشق و مطمینم قلب عزیزجان تا اخر عمرش با دیدن اوس عباسش جور دیگه  میزد....  💔

اوس عباس اولش چقدر مرد بود تو اون جامعه سنتی رفت یه زن بیوه با دوتا بچه گرفت چیزی که الانشم  ه ...

مردخوبی بودازاول ولی ازهمون اول یکم مشکل داشت اینکه پولاشوخرج میکردپول اززنش میگرفت وگاهی سرکارنمیرفت وایناازاول یکم مشکوک بودتاباللخره وقتی جایی بودکه زنای اونجوری دید ......

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
اوس عباس اولش چقدر مرد بود تو اون جامعه سنتی رفت یه زن بیوه با دوتا بچه گرفت چیزی که الانشم  ه ...

اگر هم در  داستان دقت کنی قبل از اینکه عزیز باهاشون دعوا کنه سراغ زنه دیگه رفته بوده حبیب گفت که اون شب که رفتیم دست زن را گرفت و سوار ماشینش کرد.
کلا مستی عقل را زایل می کنه.

2738

سلام دوست عزیزم...واقعا داستان زیبایی بود من اصلا اهل خوندن رمانهای بلند نبود ولی داستان عزیزخانم اونقدر جذاب بود که با وجود 2 تا بچه شبها تا دیر وقت مشغول خوندنش بودم...😅😅خوش به حال عزیز خانم چقدر قوی و با صلابت  بوده کاش ماهم بتونیم مثل او باشیم...از شما هم خیلی ممنونم🌹🌹🌹

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد❤
سلام دوست عزیزم...واقعا داستان زیبایی بود من اصلا اهل خوندن رمانهای بلند نبود ولی داستان عزیزخانم او ...

سلام عزیزم. لطف کردین که داستان رو مطالعه کردین اره واقعا عزیز خانم شخصیت محکم و با صلابتی داشت ❤️

عزیزدلم! ممنون که اینهمه وقت گذاشتی. لذت بردم از خوندنش. تمام ذهنم رو درگیر کرد. دیشب داستان رو تموم ...

خواهش می کنم عزیزم ❤️

سلام من چند روزه دارم این داستان رو میخونم  حتی باعث شد دیروز ناهار درست نکنم عالی بود. دستتو ...

سلام عزیزم خواهش می کنم 🌺

عزیزم چشم حتما بهشون میگم ولی اگه تل گرام داشته باشی زیر پست ها ی اون تاپیک آدرس کانال هست میتونی عض ...

عزیزم گرفتی مارو طبق محاسبات من خانم گلکار که عزیزجون باشن تا الان باید ۷تا کفن پوسونده باشننن