2733
2734
عنوان

عزیز جان از خانم گلکار( داستان واقعیست )

| مشاهده متن کامل بحث + 157070 بازدید | 428 پست
منم موندم برگشت یا چیشد اخرش

اره عزیزم ولی  دیگه طردش کردن

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
سلام خوبید   من این داستانو الان خوندم واقعا نویسندش  خیلی با احساس و دقیق نوش ...

فدات گلم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر این داستانو دوسش داشتم اصلا انگار داشتم توداستان زندگی میکردم وکامل حسش میکردم تقریبا 1هفته بود مشغول خوندنش بودم مرسی استارتر مرسی خانم گلکار♡

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
2728
ممنون دوست عزیزم. از بابت داستان قشنگ متشکرم

خواهش میکنم

2738
بله عزیزم واقعین این داستان مادربزرگ خانم گلکار بود بقیه هم از اطرافیان که قصه ی جالبی داشته باشن می ...

من نفهمیدم اخرش  زن و بچه اوس عباس چی شد ؟ اقاجون ک اخر داستان اومد همون اوس عباس بود؟ بخشیدنش؟ زن و بچش چی شد؟

کاربری سوم 🥲 سال ۹۷ کاربری اولمو زدم 🥲سر هیچ و پوچ خودمم نمیفهمم چرا میام میبینم زده تعلیق شدی نی نی یار خیر نبینی