1093
648

خدارو شکر 😄

۲۲ سالمه ... ولی به اندازه ۲۲ تُن غم رو دلم سنگینی میکنه .. 😔😔 پدرم رو ۶ سالگی به دستِ سردِ خاک سپردم و با آغوش پدری ۱۶ ساله خداحافظی کردم .. بعد از پدرم، من و خواهرهام و مادرم کار کردیم تا زندگی کنیم ‌و من از ۱۳ سالگی هم کار کردم و هم درس خوندم .. تا به آرزوی پدرم که خانم‌مهندس شدن بود برسم 😔😔 تمام مشکلات دنیارو به جون میخریدیم تا خوش باشیم کنار هم ... با تمام سختی ها خواهرم رو فرستادیم خونه بخت و کم کم براش جهیزیه جور کردیم و نوبت رسید به من .. منم عاشق شدم و خوشحال 🖤 .. اما عمر خوشبختی هایم کوتاه بود ...!! نگاه اولمون که توی اون روز شیرین گِره خورد رو یادته ؟ اولین عاشقانه هامون که قول دادیم فقط مرگ جدامون کنه ؟؟ که قول دادیم هرجا میریم باهم بریم ؟ من رو قولم موندم اما تو بدقول شدی ...😢 .. فقط ۴ ماه بود که نامزد کرده بودیم و من تورو توی تصادف لعنتی از دست دادمت 😔😔😢😢 تو رفتی و من بیشتر از قبل تنها شدم .. من غمگینم ... اما تو روحت قرین آرامش باشه الهی ..  دوستان با خوندن امضام اگه دوست داشتید برای شادی روح همسرم و پدرم صلوات بفرستین ‌( همسر عزیزم به ۴ نفر اهدای عضو کردند و قلب مهربونش که پُر از عشق به من بود ،؛ الان توی سینه ی یکی دیگه تپش داره🖤 )   این آخر امضام هم میخوام از تمام دوستای نی نی سایتی تشکر کنم که همه جوره تسکین دردهام بودن و بهم دلداری و دلگرمی میدادن .. توی هر تاپیکی که منو میدیدن ریپلای میکردن و جویای احوالم میشدن .. اون دوستای دیگه ای که تو خصوصی پیام میدادن و دلداری میدادن و .... از همه و همه ممنونم الهی همیشه توی شادی ها پا بزارید و دلتون خوش باشه 🙏 

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

1037
8
من هاتگرام دارم چرادرست نمیشه😐

نه بابا

هاتگرامم درست شد يه چند دقيقه

دوباره قطع شد

طلايي هم همينجوره

در دو چال گونه ات دنياي من جا ميشود، عاشق دنياي خويشم موقع خنديدنت...