2737
2739
عنوان

کم کاری شدید تیرویید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 14083 بازدید | 80 پست
سلام عزیزم منم هفته نهم بارداری فهمیدم تیروییدم کم کاره الان هفته پانزده بارداریم دارو مصرف کردم تیر ...

بسلامتی عزیزم خداروشکر.ایشالله نی نی صحیح و سلامت دنیا بیاد.بله من تا پایان بارداری و حتی الان دارم قرص میخورم.میگن تیروییدم مثل دیابت قرصش دائمی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من کلا تیروئیدم رو جراحی کردم هفته ی ششم tsh ام ۰.۱۷ بود با اینکه قرصم رو مرتب خوردم و خیالم بابت تیروئیدم راحت بود تو هفته ی ۱۷ متوجه شدم tsh ام ۱۴ شده خیلی نگرانم و استرس دارم آخه میگن روی مغز جنین اثر میذاره خدایا خودت کمکم کن 

آیا کسی همچین تجربه ای داره که با این شرایط بچه اش به دنیا اومده باشه ؟ 

سلام من کلا تیروئیدم رو جراحی کردم هفته ی ششم tsh ام ۰.۱۷ بود با اینکه قرصم رو مرتب خوردم و خیالم با ...

استارتر ک گفتن 38 بوده الانم بچش سالمه چرا نگرانی .ثانیا هفته 17 جنین خودش تیرویید داره از تیرویید شما استفاده نمیکنه منم تیروییدم کمکار هفته 20 بارداریم نگران نباش داروهاتو ب موقع بخور ناشتا

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
2731
استارتر ک گفتن 38 بوده الانم بچش سالمه چرا نگرانی .ثانیا هفته 17 جنین خودش تیرویید داره از تیرویید ش ...

خیلی ممنونم عزیزم از اینکه جواب دادید ان شاءالله که  همین طور باشه فقط توکل ام به خداست 

ان شاءالله  شما هم به سلامتی زایمان کنید 

خیلی ممنونم عزیزم از اینکه جواب دادید ان شاءالله که  همین طور باشه فقط توکل ام به خداست  ...

فداتشم انشالله همه باردارا بچه هاشون صالح و سالم دنیا بیاد

فقط قرصتو همیشه سرساعت مشخص بخور من 7صبح میخورم و تا1ساعت چیزی نمیخورم 

ب هیچ عنوان تا چندساعت بعد گردو نخور تداخل داره

فداتشم انشالله همه باردارا بچه هاشون صالح و سالم دنیا بیاد فقط قرصتو همیشه سرساعت مشخص بخور من 7صبح ...

انشاالله عزیزم  ،شما میدونی حداقل تا چند ساعت نباید گردو خورد؟ 

شما اولین حاملگی تونه ؟ تاریخ زایمان تون رو کی زدند ؟ 

انشاالله عزیزم  ،شما میدونی حداقل تا چند ساعت نباید گردو خورد؟  شما اولین حاملگی تونه ؟ ت ...

3 4ساعت نخور بله اولین بارداری و ب شدت سخت و پرخطر اخر ابان زده

2740
3 4ساعت نخور بله اولین بارداری و ب شدت سخت و پرخطر اخر ابان زده

خیلی ممنون از راهنماییت برای منم همینطور آخر آبان تاریخ زایمان زدند 

برای منم همینطور علاوه بر تیروئید مشکل دیابت هم دارم خیلی سخته 

خیلی ممنون از راهنماییت برای منم همینطور آخر آبان تاریخ زایمان زدند  برای منم همینطور علاوه بر ...

من نمک و قند ممنوع شدم 

پروتیین دفع میکنه ادرارم

راجب مسمومیت بارداری شنیدی

من نمک و قند ممنوع شدم  پروتیین دفع میکنه ادرارم راجب مسمومیت بارداری شنیدی

خدا خودش کمکمون کنه توکل به خودش ان شاءالله که  به سلامتی زایمان کنی 

چقدر سخته واقعا ،شما هم دیابت بارداری دارید؟ 

نه راجع به مسمومیت بارداری چیزی نمیدونم

خدا خودش کمکمون کنه توکل به خودش ان شاءالله که  به سلامتی زایمان کنی  چقدر سخته واقعا ،شم ...

دیابت ن 

استراحت مطلقم خودمم نمیتونم برم از دکترم سوال کنم شوهرمم ک بهش درست جواب نمیدن

صما شکمت سفت نمیشه کل شکمت؟؟؟

امید به خدا نگزان نباش عزیزم قرصتو حتما بخور و فراموش نکن!

من تجربه خودمو بهت میگم حتما انجام بده نفع نداشته باشه ضرر هم نداره

علت کم کاری تیروئید سردی بدنه سعی کن صبحونه ۴ شیره بخوری اگه خوردنش برات سخته روزی ۳ قاشق مثل شربت با اب بخور ولی حتما بخور سریع میاره پایین عددتو