2733
2734
عنوان

کم کاری شدید تیرویید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 14079 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تا الان روی ذهن و سیستم عصبی جنین تاثیر نزاشته این حجم از کم کاری؟؟؟😢

منم تیروئیدم کم کار بود یه مقاله خوندم که اصلا از هفته 12 آزمایش میکنن و anti tpo اگه منفی باشه اشکالی نداره. شما زود فهمیدی و انشاءالله که هیچ اثری نداشته و با دارو درمان میشه سریع. 

2731

سلام خانومی شما رفتی دکتر برای کم کاری تیروییدتون..‌‌‌‌‌‌‌‌چیشد؟؟روی بچتون تاثیر نداشت

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2740
توروخدا بیا بگو بچت از لحاظ مغزی و هوشی چجوریه؟؟؟؟ منم مثل شمام دارم میمیرم😭😭😭

سلام شما بچتون ب دنیا اومد از نظر هوشی چطوره؟ من دارم میمیرم از نگرانی هفته دوازده هستم رفتم آزمایش tsh ۱۰۰ بوده از دیشب دارم گریه میکنم

سلام شما بچتون ب دنیا اومد از نظر هوشی چطوره؟ من دارم میمیرم از نگرانی هفته دوازده هستم رفتم آزمایش ...

سلام.بچه من پنج ماهشه الان.خدارو شکر موردی نداره.مثل همه ی بچه های عادی هست.

من رفتم دکتر منو فرستاد پیش متخصص غدد برام لووتیروکسین تجویز کرد.

برو پیش دکتر ببین چی میگه

اره عزیزم دو و نیم سالشه سالم و باهوش.نگران نباش اصلا

خدارو شکر بچت سالمه من هفته 18بارداری  تی اس اچم ۴.۳ بود مامایی که زیر دستسم هیچی بهم نگفت تا اینکه رفتم یه جا دیگه آزمایشمو دید گفت تیروئیدت کم کاره الان هفته ۳۵ بارداری هستم خیلی میترسم چون دارو نخوردم حالا یه آزمایش دادم یه هفته دیگه جوابشه خیلی میترسم و نگرانم حتی روحیه ای که داشتم واسه دیدن دخترم و از بین رفت

خدارو شکر بچت سالمه من هفته 18بارداری  تی اس اچم ۴.۳ بود مامایی که زیر دستسم هیچی بهم نگفت تا ا ...

سلام خواهر منم دیروز جواب ازمایشمو گرفتم هفته ۵ بارداری ام تیروئیدم بالای ۳۰رفتم پیش متخصص غدد قرص داد گفت سه هفته دیگه ازمایش و سونو از غددت بگیر خیلی نگرانم چرا گفت سونو؟؟نکنه بیماری بدی دارم