2733
2734
عنوان

کم کاری شدید تیرویید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 14079 بازدید | 80 پست

[QUOTE=76287736]یعنی تا الان روی ذهن و سیستم عصبی جنین تاثیر نزاشته این حجم از کم کاری؟؟؟😢[/QUOT

ان شاءالله که تاثیر نداشته تاحالا،نگران نشو اصلا نگرانی خیلی تاثیرش بده روجنین،بعدشم زود فهمیدی هنوز اوایل بارداریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا. اون که میگن روی مغژ اثر میذاره مال کسیه که توی بارداریش نمیفهمه تیروئدش کم کار شده. تا هفته ...

اتفاقا میگن که جنین خودش تا هفته دوازدهم غده تیرویید نداره و از تیرویید مادر استفاده میکنه و اگه کم کار باشه مادر،بچه دوچار نقص و کند ذهنی میشه

2728
اتفاقا میگن که جنین خودش تا هفته دوازدهم غده تیرویید نداره و از تیرویید مادر استفاده میکنه و اگه کم ...

نه اتفاقا منم از همین نگران بودم و به دکتر غدد گفتم ولی گفت زیر ۱۲ هفته اصلا اثری نداره

سلام دوست عزیز خیلی از زمان این بحث میگذره ولی شما که به سلامتی فرزندتون به دنیا اومد  میشه بگید با این تیرویید کم کارتون فرزندتون هوشش خوبه؟ و تیرویید تاثیری گذاشته یا نه؟؟؟ ممنون میشم مارو هم از نگرانی واسه مشگل تیرویید در بیارید

سلام دوست عزیز خیلی از زمان این بحث میگذره ولی شما که به سلامتی فرزندتون به دنیا اومد  میشه بگی ...

سلام عزیزم.پسرم پایان چهارماهگیه الان و به گفته دیگران خیلی هوشیاره و همه چیزش اوکیه‌.فقط تنها چیزی که من فکر میکنم تیرویید روش اثر گزاشته بود قد پسرم بود که موقعی که دنیا اومد چهل و هفت و نیم سانت بود که خداروشکر تو دو ماه اول سریع جبران شد.نترسین با کنترول تیرویید تو بارداری اتفاقی نمیوفته.استرس از همه چی بدتره

2740
سلام دوست عزیز خیلی از زمان این بحث میگذره ولی شما که به سلامتی فرزندتون به دنیا اومد  میشه بگی ...

سلام عزیزم.پسرم پایان چهارماهگیه الان و به گفته دیگران خیلی هوشیاره و همه چیزش اوکیه‌.فقط تنها چیزی که من فکر میکنم تیرویید روش اثر گزاشته بود قد پسرم بود که موقعی که دنیا اومد چهل و هفت و نیم سانت بود که خداروشکر تو دو ماه اول سریع جبران شد.نترسین با کنترول تیرویید تو بارداری اتفاقی نمیوفته.استرس از همه چی بدتره

سلام عزیزم شما بچت ب دنیا امد؟ من تیروئیدم۱۳.۴هفته۷بارداریم دکتر گف احتمال سقط هست دارم میترسم بچتو ...

بله عزیزم بدنیا اومد و صحیح و سالم خداروشکر.من تیروییدم هفته ۹ روی ۳۰ بود هیچی نشد با دارو سریع اوکی شد.امان ازین دکترای بیشعور که فقط استرس میدن به زن حامله

بله عزیزم بدنیا اومد و صحیح و سالم خداروشکر.من تیروییدم هفته ۹ روی ۳۰ بود هیچی نشد با دارو سریع اوکی ...

سلام عزیزم منم هفته نهم بارداری فهمیدم تیروییدم کم کاره الان هفته پانزده بارداریم دارو مصرف کردم تیروییدم نرمال شده ولی دکتر گفت تا پایان بارداری قرص رو بخور.شما تا آخر بارداری قرص میخوردین؟