1232
1226
عنوان

بیاییدواسه بچه هاغذاپیشنهاد بدید

137 بازدید | 20 پست

غذاهایی که چاق کنه بچه هارو بگید 

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

کیک یخچالی که بابسکویت بتی پور مقویه.توغذاهاش سویق بریز.کره به سوپش اضافه کن.من این کا رها روبرای بچه م کردم...

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

انقددخترم لاغره که حدنداره مچ دستشو ببینی میترسب

چندسالشه.پسرمن ۴ونیمه

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑
1156
کیک یخچالی که بابسکویت بتی پور مقویه.توغذاهاش سویق بریز.کره به سوپش اضافه کن.من این کا رها روبرای بچ ...

اصلا انگار هرچی میخوره فایده نداره مثل 1 میمونه باریک وبلند

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
اصلا انگار هرچی میخوره فایده نداره مثل 1 میمونه باریک وبلند

اگرسالمه وآزمایشاتش مشکلی نداره چیکارش داری.

اگرسالمه وآزمایشاتش مشکلی نداره چیکارش داری.

آزمایش بردم مشکل نداره البته سنگ کلیه ام داره یکمم بخاطر اون کمه وزنش

8
4 سال ونیمشه دختر منم

خودشون توسن قدکشیدنن...پسرمن همه ی شلوارهاشو بایدتوی کمرش بگیرم که اندازه اش بشه...مهم سلامتشه بدنش قوی باشه میوه زیادبخوره

آب هویج شیر موز شیر عسل  کره توی غذاهاش

آب هویجم چاق میکنه خالی یا با بستنی؟

1167
من پسرم 4 سال 5 ماهشه  13 کیلو هس  بچه شما چند کیلو هس؟

4 سال و 4 ماهشه فکرکنم اینم 13 باشه تازه وزن نکردم وزنش میکنم اعصابم خورد میشه ولی قدش بلنده لاغرترم نشون میده

4 سال و 4 ماهشه فکرکنم اینم 13 باشه تازه وزن نکردم وزنش میکنم اعصابم خورد میشه ولی قدش بلنده لاغرترم ...

منم پسرم قدش بلنده 

البته ما کلان لاغرن بچه هامون

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 جنگل مینازه به سلطانش. تقویم مینازه به خردادش  
سنگ کلیه اذیتش میکنه؟ چطوری باید درمان بشه؟ پسر منم مشکوک به سنگ کلیه اس😞

گهگاه میگفت دلم دردمیکنه بردم دکتر ازمایش گرفت گفت تو ادرارش خون هست بردم سونوگرافی دوتا سنگ سه میل تو یه کلیه ش بود تحت نظر متخصص کلیه س وای درست وحسابی دارو نمیخوره تاحالا که دفع نشده الان فکرکنم یک سال وخورده ایه میدونیم یه وقتا میگه دلم دردمیکنه ولی چون توخود کلیه شه تو مجاری ادرار نیس اونجوری شدید درد نگرفته دکترگفت هروقت دردش گرفت سریع برسونید بیمارستان

سنگ کلیه اذیتش میکنه؟ چطوری باید درمان بشه؟ پسر منم مشکوک به سنگ کلیه اس😞

ازمایش بردید؟ایشالا که چیزی نباشه

1220