2733
2734

منواذیتم میکردن بشکل دوتا زن بودن.بهم میگفتن باید بیای سمتمون اگه نیای اذیتت میکنیم.منم هی ایت الکرسی میخوندم ک بهم گفتن نخون ک رو ما اصری نداره و عصبانی تر میشدن و یه ایت الکرسی هم رو زمین افتاده بود تا خواستم برش دارم از زمین پودر شد ک گفتن ما اینجوری کردیم تا نتونی بخونیش.البته تو حالت خوابو بیداری اینجوری میشدم

دوستم خونشون جن داره  میگفت خواهرش چشماشو بسته بوده بعد میگفت یکی اومد هووووف کرد تو صورتش&nbs ...

خانواده شوهرمم با یه خانواده دوستن که جن دارن و ظرفاشونو همیشه جن ها میشورن😨

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تو اتاقم خوابیده بودم یه صدایی خیلی هم واضح کنار گوشم شنیدم که اسممو گفت

یعنی تصور کن یه نفر بیاد لبشو نزدیک گوشت بکنه و گرمای تنشو حس کنی و اسمتو بگه و بیدار شی به همین شدت واضح بود😁

و من بیدار شدم و دیدم تنهام گفتم ناموسا بذار بخوابم و باز خوابیدم😁

خیلی خجستم میدونم😛

منواذیتم میکردن بشکل دوتا زن بودن.بهم میگفتن باید بیای سمتمون اگه نیای اذیتت میکنیم.منم هی ایت الکرس ...

بعد چی شد رفتن؟یاهنوزم اذیت میکنن

و‌گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم🌸
من خاطره ندارم ولی پریشب برای اولین بار تو خواب‌خودمو تو آینه دیدم میگن همزاده آدمه😁

یا خدا 

منم یبار خواب دیدم‌روبه روی اینه ایستادم اما خب قیافتا خودم نبودم 

از نظر اندام لاغر تر بودم و موهامم خیلی بلند بود 

و‌گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم🌸
یا خدا  منم یبار خواب دیدم‌روبه روی اینه ایستادم اما خب قیافتا خودم نبودم  از نظر اندام ...

من موهام مشکی بود و یکم لاغر تر 

الان موهام مسیه رنگش

عکس پروفایل خودم هستم، لطفا کپی نشه❤️

من که ۱۱ ساله با جن زندگی میکنم😉

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من خودم اذیتم میکردن بشکل دوتا زن بودن.بهم میگفتن باید بیای سمتمون اگه نیای اذیتت میکنیم.منم هی ایت ...

تو منی یا من توام البته برا من مرد بود که توی همین خونه ای که توی پست بالا بودم مریض شدم بعدش منو بردن دعانویس خدا میدونه چقدر اذیتم میکرد میگفت فقط من دوست دارم و حتی من نمیزاشتم بابام بیاد سمتم جیغ میزدم هرچی مرد میدیدم دستو پاهامم کج میشد و همیشه بهم میگفت خودتو از بلندی پرت کن پایین خونت اینجا نیس توی آسموناست بارها میرفتم پشت بوم ولی خانوادم نجاتم میدادن تااینکه با بزرگترین دعانویسا ازم دور شد ولی بعدش بخاطرشدت زیاد مریضیم افسردگی گرفتم و تاچندسال دکتر میرفتم هنوزم یه دکتر ثابت دارم گاهی میرم برای آروم کردن ذهنو روحم 

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.