2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ما یه بار داشتیم میرقصیدیم با دختر دایی هام تو اتاقه مادربزرگم بعد یه دفعه صدای بشکن زدن میومد خیلی واضح بود . انگار نزدیک گوشم داشتن بشکن میزنن. یه لحظه وایسادیم به دستای هم نگاه کردیم همزمان بعد 

هر سه تامون باهم جیغ کشیدیم وفرارررررر😨😨😨

تاحالا به گزینه ی زندگی شخصی بقیه به من چه? فکر کردید. ?گزینه خوبیه بهش فکرکنید  

دوستم خونشون جن داره 

میگفت خواهرش چشماشو بسته بوده بعد میگفت یکی اومد هووووف کرد تو صورتش 

پنجره ها هم بسته بوده و باد نبود 

خودش هم خونه تنها بوده یهوصدای ظرفا میاد که یکی داره میشکونه ظرفارو 😭

یبارم خواب بوده یهو از صدای باز و بسته شدن کمدرخت خوابی بیدار میشه اول فکر میکنه اشتباه کرده بعد میبینه که اون کلیدی که روی دره داره تکون میخوره

و‌گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم🌸

واقعیه :  چندسال پیش ما یه خونه داشتیم پشت سرش مسجد بود که توی همون مسجد مرده شورخونه هم بود هرشب که میخوابیدم صداهای عجیبی از پشت دیوار میشنیدم نامفهموم وحشتناک خلاصه یه مدت زدم به بیخیالی تا یه روز که فقط منو زنداداشم تو خونه بودیم رفتم برم اتاقش از کنار اتاق بغلی که رد شدم دیدم یه فردی وسط اتاق نشسته و سرش رو زانوهاشه مثل حالت غم یهو دلم لرزید دوباره برگشتم دیدم نیس چندشب گذشت برا مامانم تعریف کردم اتفاقا زنداداشمم گفت منم میخاستم بگم دیدم ولی گفتم شاید باورم نکنید خلاصه همینطور زدیم به بیخیالی تااینکه مریض شدم و همسایمون گفتن اینجا قبلا طویله بوده و صاحب قبلی خونه هم بچش دیوونه شد که حتی آدم کشته بعدش که مارفتیم ازاونجا یه خانواده دیگه اومدن اشنابودن پسراوناهم دیوونه شده بود خودکشی کرده بود

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.
2706