1735
1765
عنوان

رژ لب بازی

12301 بازدید | 478 پست

بنظرتون رنگ این رژ چطوره؟؟؟شماهم عکس رژاتون که رنگ قشنگی دارن بفرستید

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

رژ لب عروسیم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو قشنگ ترین دلیل حواس پرتی این روزای منی.... 💏                زیر هر آسمونی باشی بدون بارونش منم❤                         دقیقا رسیدم به اونجا که میفهمی  دوستای زیادی نداری فقط آدمای زیادی میشناسی🙃🙃🙃                             

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
1760
خب الان حس عکس گرفتن نیس من رو‌کاناپه لم دادم 

نههه تو عکسایی ک داری رو لبته 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
نصف شبه چراغا خاموشه

عزیزم رژی که تو عکسا رو لبته 😬

1665

نصف شبی رژلبم کجا بود فردا تاپیک بزن دوباره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1651