2733
2734
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1222489 بازدید | 3724 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خدا اون بالا بهمون ميخنده،به شما پسر داده و دختو ميخواي،به من دختر داده و پسر دوست داشتم،،حكمتش ...

من حسرت میخورم مادراییرد میبینم که دختر باردارن صدای نوزاد دختر میشنوم یا وسایل دخترونه میبینم بغضم میگیره .باورم نمیشه برای همیشه حسرت دختر به دلم موند 😢😢😢

2728
شما توو ان تي حدس زد؟؟منم توو ان تي گفت احتمالا دختر،هنوز ميگم شايد اشتباه باشه حدسش،،علايم شما چه ج ...

آره تو ان تی بهم گفت دختره .تمام علائمم هم با بارداریم سر پسرم متفاوت بود 

سه ماه اول به شدت حالم بد بود و بالا میاوردم ولی سر پسرم خیلییی حالم خوب بود کلاا شاید دو سه بار حالم بد شد اونم صبح زود فبل صبحانه بود گرسنگی بهم فشار اورد .

جنینم سمت چپه

.عاشق ترشی و آبغوره بودم و الانم که 4 و نیم ماهمه بازم عاشق ترشی ام و میلی به شیرینی ندارم

صورتم و بدنم  پرر از جوش شد و حساابی زشت شدم با اینکه همیشه پوست صاف و خوبی داشتم و سر پسرم خیلیی قشنگ شده بودم 

خیلیی تنبل و خوابالو شدم ولی سر پسرم حالم خوب بود و زبرو زرنگ شده بودم 

آره تو ان تی بهم گفت دختره .تمام علائمم هم با بارداریم سر پسرم متفاوت بود  سه ماه اول به شدت ح ...

ااا يعني اول گفتن دختره بعد متوجه شدي پسره؟؟واي چقدر شوكه شدي پس،،كجا رفتي ان تي رو؟؟هزيز دلم واست از ته دلم ارزو ميكنم دلت ارووووم بشه و اين فسقلي اينقدري ادم موفق و خوبي باشه در اينده كه جاي هر چي دختره واست پر كنه♥️

سلام مامانای گل 

من مامان دو تا دختر نازم.ناخواسته باردارشدم تو هفته هفدهم انومالی گفتن دختره.سونوی محمد ورامین دو بارم نگاه کرد گفت پسر نمیبینم.خیلی ناراحت شدم خیلی دوست داشتم پسر داشته باشم ولی خدا نخواست.البته گریه هم کردم.ولی شوهرم خیلی ناراحت شد که ناشکری کردم گفت خدا از ما بهتر مصلحت میدونه و کلی از این حرفا میدونم که الکی دلداریم نمیده از ته دل میگه ولی من دوست داشتم هم دختر داشته باشم هم پسر مث همه....

اگه جای من بودید چه حسی داشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیادم به اشتباه سونو گرافی دلخوش نیستم ولی دوست دارم اشتباه کرده باشه:

دوست دارم خدا زود کمکم کنه باهاش کنار بیام

2740
سلام مامانای گل  من مامان دو تا دختر نازم.ناخواسته باردارشدم تو هفته هفدهم انومالی گفتن دختره. ...

سلام عزيزم،،منم توو اين شرايط قرار گرفتم،هم نميخواستم ناشكري كنم،هم دست خودم نبود غمگين بودم و گريه ميكردم،،زمان ميبره اما كم كم خدا مهرشو ميندازه توو دلت،قران بخوون،به چيزاي خووب فكر كن،شايد خدا بهت اين هديه رو داده و اين دختر قراره اينقدري موفق باشه توواين دنياا كه باعث افتخارت شه 

سلام مامانای گل  من مامان دو تا دختر نازم.ناخواسته باردارشدم تو هفته هفدهم انومالی گفتن دختره. ...

عزیزم آدم ده تا دخترم داشته باشه کمه .دختر هررچی بیشتر بهتر .دختره که بعدا برات میمونه پسرا که میرن 

یکی مثل من تو حسرت دختر میسوزه یکی مثل شما 😔

من دیوانه وار دختر دوست داشتم ولی از روز اول بارداریم میدونستم تو این دنیا دختر قسمتم نیست نمیدونم چرا ولی به دلم افتاده بود 

و از اینکه سونوی ان تی گفت دختره اصلاا خوشحال نشدم انگار میدونستم الکی میگه چون بعد از سونوی ان تی هم باز به دختر دارا حسرت میخوردم😢

برام خیلییی عجیبه یکی دختر باردار میشه انگار طرف از فضا اومده 😁😁😂

منم همش میگم یعنی میشه معجزه بشه اینسری که رفتم سونو بگه دختره ؟ ولی خودم میدونم که نمیشه 😔 

عزیزم آدم ده تا دخترم داشته باشه کمه .دختر هررچی بیشتر بهتر .دختره که بعدا برات میمونه پسرا که میرن& ...

شما اينهمه دختر دوس داري رژيم و تخمك گذاريو رعايت كردي؟؟؟ميگم پس جاي معتبرم اشتباه ميگه؟؟پس شايد واسه منم اشتباه گفته😐ولي ميگن دكتر طهماسب اشتباه نميكنه

شما اينهمه دختر دوس داري رژيم و تخمك گذاريو رعايت كردي؟؟؟ميگم پس جاي معتبرم اشتباه ميگه؟؟پس شايد واس ...

والا همینجا خیلیا گفتن دکتر شاکری هم اشتباه کرده 

من بارداریم ناخواسته بود دوماهم بود که فهمیدم باردارم چون تو شیردهی بودم و پریود نمیشدم 

پسرم 11 ماهش بوده که من باردار شدم 

2706