2733
2734
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1222439 بازدید | 3724 پست
واقعا نشنیدی؟؟ خوش خنده و و خنده رو باشی پسر هست

من که گفتم . حتی یکی از علائم دختر رو ندارم. ولی الان که 21 هفته ام گفتن دختره 😐

فکر میکنم همه ی این علائمی که میگن یا چرته یا واقعا سونوی من اشتباهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظش کنه اخییییییییییییییی منم دلم حس کردن میخواد اخه ادم تو اولی انگار رو هواست دومی تازه میفهم ...

سلام خانمی خوبی شما چجوری جنسیت تشخیص میدید میشه برای منم بگید؟

آنجا که نخواستی زندگی خود را با زندگی دیگران مقایسه کنی...یعنی خوشبختی.

سال ۹۶ سال دختر هست. هر بارداری رو دیدم بچه ش دختره. بیچاره من که امسال اقدام کردم. همه امید و آرزوهام به باد رفت و حسرت پسر موند به دلم . 😢😢😢

ﺍﮔﺮ ﺣﺴﻮﺩ ﻧﺒﻮﺩﻡ ،ﺑﺮﺍﻳﺖ ﺷﻌﺮی می ﮔﻔﺘﻢ،ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡِ ﺯﻧﺎﻥِ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺶ، ﻋﺎﺷﻘﺖ ﺷﻮﻧﺪ …
2731
خوش بحالت كه باهاش كنار اومدي من يه دختر ٦ساله دارم دلم پسر ميخاست از ٦ماه قبلشم هم رژيم و هم روز تخ ...

وای دلتم بخاد من دختر دلم میخاست سجده شکر کن 

زندگی زیباست ای زیباپسند  
2740

سلام دوستان من ۱۵ هفته و ۴ روزمه رفتم سونو بهم گفت دختر اما هیچ کدوم از علائم دختر و ندارم هیچ تغییری نکردم  هیچکسم تا تودم نگم متوجه نمیشه باردارم کسایی هم که میدونن میگن بچت پسره 

بنظرتون ممکنه جواب سونو غلط باشه

سلام بچه هامنم هفته 12ام رفتم سونوغربالگری بچم اصلاپوزیشنش خوب نبودیانیم رخ بودیاپشتش وکرده بودولی دکترگفت احتمالادختره ولی هیچ علایم دخترداربودن وندارم همه هم بهم میگن پسره بچت حالانمیدونم توکل به خداشوهرم عاشق پسره.

منم ١٢هفته و١روز رفتم غربالگرى اول پيش دكترهاشمى عطار گفت دختره ،حالا نميدونم چقد دقيق ميگه؟؟به نظرت ...

نمیدونم والا

کوثر هم خیلی دکتر خوبیه به نظرم برای سونو هات برو اونجا...میشه بگی هزینه سونو غربالگریت چقدر شد؟

دخترم عشق منو بابایی👪
2706