2733
2734
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223185 بازدید | 3724 پست
سلام ابجیا من همونیم که به جنسیت گیر داده بودم ...رفتم سونو وگفتن صددرصد دخمله والان اصلا دیگه ناراح ...

خوش بحالت كه باهاش كنار اومدي من يه دختر ٦ساله دارم دلم پسر ميخاست از ٦ماه قبلشم هم رژيم و هم روز تخمك گذاري هم تقويم همه چيو رعايت كردم الان انومالي گفته دختره 😔😔😔😔اصلا دوستش ندارم همه يه دختر و پسر دارن چرا نبايد خدا بكيشم به من ميداد مگه به كجاي دنيا برميخورد ديگه بجز نمازم هيچكاري نميكنم 

دلمو بد شكوندي خدا😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام دوستان . من هفته ی 18 رفتم سونوگرافی گفتن دختره. دکتر حاذقی نبود ولی بار دوم رفتم سونو 21 هفتگی گفت دختره دکتر خوبی بود..

من از اول بارداری همه ی علائم پسر رو دارم. حتی یه قابله هم هفته ی 17 بهم گفت بچت پسره . به نظرتون به سونوگرافی اعتماد کنم ؟؟؟؟

خوش بحالت كه باهاش كنار اومدي من يه دختر ٦ساله دارم دلم پسر ميخاست از ٦ماه قبلشم هم رژيم و هم روز تخ ...

این حرفو نزن ناشکری نکن

کسانی هستن که در حسرت بچه دار شدن میسوزن حاضرن همه چی بدن یه بچه بیاد تو زندگیشون

به فکر خودت نباش شما که دختر داری خواهر داشته باشه براش بهتره تا برادر

به خواست خدا راضی باش

حست به بچه منتقل میشه

2740
به نظرم خطای سونو کمتر هست تا علائم و تشخیص قابله

آره ولی من همه ی علایم پسر رو دارم . هرکی منو میبینه میگه بچت پسره .از اول بارداری همه علایم پسر رو دارم .خانواده ی شوهرمم به شدت پسر زان . تا حالا سه بار تو سونوگرافی هاشون اشتباه شده 

2706