2733
2734
عنوان

کادو برای عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 67 پست
من چیکار به قائم شهر دارم خواهر😂😂🤣🤣

کاربر آقا

واس شما ریپلای نکرده بودن

واس کاربر قائمشهر بود

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقدر استارتر بیچاره رو ترور میکنین خیلیا حتی از رو محبت زیادی کلمه خنگ اینا به زبون میارن به هم تو اوج محبت میگن دیوونه استارتر که نگفت عقب مانده ذهنیه عشقش

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
با مخلفاتش       تیکر چرا نداری تو عاقا؟ :/

فقد ب خاطر تو.

تیکرُ میگم😆😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2742
کاربر آقا واس شما ریپلای نکرده بودن واس کاربر قائمشهر بود

عه فکرکردم من گفتم تولدشه با منی اشتباه متوجه شدم 

چقدر استارتر بیچاره رو ترور میکنین خیلیا حتی از رو محبت زیادی کلمه خنگ اینا به زبون میارن به هم تو ا ...

مرسی عزیزم..راس میگه والاااا..من وایشون بعضی وقتا میخندیم شوخی میکن بهش اینجوری میگم

حقیقتش میخام برا روز مرد بهش هدیه بدم بعدش بگم برا  عید برام یه چیز ی بخره..یه چیز شیک خوشگل دی ...

اصلا کارخوبی نیس بخرم بخر هرچی خوشت اومده برا خودت بخر نه اون کادو بده نه تو

2740
عه فکرکردم من گفتم تولدشه با منی اشتباه متوجه شدم 

کادو منیچونده آلارسیز؟؟

پاخیلیقیم گلدی   

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
2706