2737
2734
عنوان

کادو برای عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 67 پست
به بهههههههه آبیه که   یه داداشی برا گل دخترت؟

ارا عیزم. اگه خدا بخاد. اسمشو میذاریم محمدحسین.

ان شالله تو هم زودی این لذتو بچشی(البته اگه دوس داری)😘😘😘😘

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خیر سن برو عشقت برات آلسن 

اونون بوینی ،،،،،

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارا عیزم. اگه خدا بخاد. اسمشو میذاریم محمدحسین. ان شالله تو هم زودی این لذتو بچشی(البته اگه دوس دار ...

وای دووووس دارم چرا نداشته باشم یه دوقلو دخمل پسمل   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2728
وای دووووس دارم چرا نداشته باشم یه دوقلو دخمل پسمل    

ان شالله ان شالله😍😍😍

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
با گردن اون کاری ندارم حالا از کجا فهمیدی من ترکم؟

تاپیکاتون میگفتید تبریزم

حالا

تیبیزلیم؟ یا تربیزلیم؟ یا تبریزلیوک؟؟

کدومش درسته؟!

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
2740