2733
2739
عنوان

کادو برای عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 67 پست
   حالتت دقیقا عین منه

ادممم بعضي وقتا شاخ درمياره😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نمیخواستین بگیره

چرا بزبون آوردین؟؟!!

همون درسته ک میگین خنگه

خانم اشراقی 

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
2740
من چی بخرم همین ماه ۲۲وم تولدشه

پرتقال قائمشهر ی جعبه

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
اولش میخاستم بعدش دلم سوخت واسش اخه صبح تا شب سرکاره

خانم اشراقی

نخوردیم نون گندم ،،، دیدیم ک دست مردم!!!!!

2706