2737
2739
عنوان

کادو برای عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 67 پست
   حالتت دقیقا عین منه

ادممم بعضي وقتا شاخ درمياره😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اگه نمیخواستین بگیره

چرا بزبون آوردین؟؟!!

همون درسته ک میگین خنگه

خانم اشراقی 

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
2740
من چی بخرم همین ماه ۲۲وم تولدشه

پرتقال قائمشهر ی جعبه

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
اولش میخاستم بعدش دلم سوخت واسش اخه صبح تا شب سرکاره

خانم اشراقی

نخوردیم نون گندم ،،، دیدیم ک دست مردم!!!!!

2706