2733
2739
عنوان

پرسینگ گوش بیاین بگین چیکار کنم 😧

| مشاهده متن کامل بحث + 5297 بازدید | 117 پست
تزریقات و پانسماني ها انجام میدن با یه چیزی شبیه تفنگ فلزی که یه میخ کوچولو داره با اون انجام می دن& ...

ببخشید انقد سوال میپرسما من یکم گوشام حساسه از ی طرف ارار دارم سوراخ کنم از ی طرف میترسم گوسامم ب بدل حساسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید انقد سوال میپرسما من یکم گوشام حساسه از ی طرف ارار دارم سوراخ کنم از ی طرف میترسم گوسامم ب بد ...

نه عزیزم چه اشکالی داره 😚😚😚 منم پوستم کلا حساسه  واسه همین دیر خوب میشه زخمام ، شما اگه سوراخ کردی زود طلا یا نخ بنداز بزار زود خوب بشه بدل عفونت میاره،

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2731
2740

فقط طلا طلا بنداری خوب میشه من یک ماه تمام از گوشم عفونت میرف    هر پمادی بگی زدم   نشد رفتم از این گوشواره گرمی ها گرفتم خوب شد.   ی مار دیگ هم این ک نخ بنداز نخو چربش کن بچرخون تو گوشت

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
از این گوشواره اویزها بگیر که رددمیکنن از گوش اونم سه تا سوراخ میخواد نزدیک 2تومن

کدوما عزیزم بخیه ای هارو میگی ?

فقط طلا طلا بنداری خوب میشه من یک ماه تمام از گوشم عفونت میرف    هر پمادی بگی زدم   ن ...

وای آره همش عفونت میاد از گوشم 😭 فردا میخوام نخ بندازم گوشواره هام سنگینه اذیت میشم 

2706