2752
2734
عنوان

پرسینگ گوش بیاین بگین چیکار کنم 😧

| مشاهده متن کامل بحث + 5307 بازدید | 117 پست
تزریقات و پانسماني ها انجام میدن با یه چیزی شبیه تفنگ فلزی که یه میخ کوچولو داره با اون انجام می دن& ...

ببخشید انقد سوال میپرسما من یکم گوشام حساسه از ی طرف ارار دارم سوراخ کنم از ی طرف میترسم گوسامم ب بدل حساسه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید انقد سوال میپرسما من یکم گوشام حساسه از ی طرف ارار دارم سوراخ کنم از ی طرف میترسم گوسامم ب بد ...

نه عزیزم چه اشکالی داره 😚😚😚 منم پوستم کلا حساسه  واسه همین دیر خوب میشه زخمام ، شما اگه سوراخ کردی زود طلا یا نخ بنداز بزار زود خوب بشه بدل عفونت میاره،

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2731

فقط طلا طلا بنداری خوب میشه من یک ماه تمام از گوشم عفونت میرف    هر پمادی بگی زدم   نشد رفتم از این گوشواره گرمی ها گرفتم خوب شد.   ی مار دیگ هم این ک نخ بنداز نخو چربش کن بچرخون تو گوشت

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
از این گوشواره اویزها بگیر که رددمیکنن از گوش اونم سه تا سوراخ میخواد نزدیک 2تومن

کدوما عزیزم بخیه ای هارو میگی ?

فقط طلا طلا بنداری خوب میشه من یک ماه تمام از گوشم عفونت میرف    هر پمادی بگی زدم   ن ...

وای آره همش عفونت میاد از گوشم 😭 فردا میخوام نخ بندازم گوشواره هام سنگینه اذیت میشم 

2706