2733
2739

سلام دوستان 🌷🌷

خواستم نظرسنجی کنم برای خونه اسپرت کدوم یک از گزینه های زیر قشنگ تر و مد روزتره.

1. مبلمان تماما تک رنگ با کوسن های رنگ دیگه 

2. مبل های تک نفره یک رنگ

و مبلهای دو و سه نفره یه رنگ دیگه

مرددم که مبلامو کلا یه رنگ بخرم یا دورنگ؟

کمکم میکنید🙏🙏🙏

مامان گلسا 

من تك رنگ خريدم تموم مبلامو با كوسن هاي كوچولو يه رنگ ديگه

راضيم چون دو رنگ يه مدت بعد از مد ميره

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تك رنگ خريدم تموم مبلامو با كوسن هاي كوچولو يه رنگ ديگه راضيم چون دو رنگ يه مدت بعد از مد م ...

ممنون خانم اقا احد عزیز🌷

خونتون سبکش اسپرته؟میشه بگید چه رنگی خریدید؟

مامان گلسا 
2728
ممنون خانم اقا احد عزیز🌷 خونتون سبکش اسپرته؟میشه بگید چه رنگی خریدید؟

آره فداتشم چرا نميشه

اتفاقا همين امروز رفتم مبلامو تحويل گرفتم

بنفش هستن عزيزم با كوسن هاي فيلي... البته ٢ تا كوسن گل دار فيلي هم ميخرم 

بخواي عكس ميدم از مبلامو كوسن هام

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
آره فداتشم چرا نميشه اتفاقا همين امروز رفتم مبلامو تحويل گرفتم بنفش هستن عزيزم با كوسن هاي فيلي... ...

مبارکتون باشه با دل خوش استفاده کنید🌷🌷🌷 

ممنون میشم عکسشو بذارید 🙏🙏🙏🙏

مامان گلسا 

اين مبلام... دوتا كوسن فيلي ساده داره... يكي اينور يكي اونور 

اينم كوسن هاي گلدارم كه ميذارم بين اون ساده ها فيلي رنگش

2740
اينم كوسن هاي گلدارم كه ميذارم بين اون ساده ها فيلي رنگش

چقدر خوشگل و خوشرنگه 

خیلی خوشم اومد 

فعلا نظرم رو تک رنگ ثابت شد اگه باز مرددم نکنن😀

مبارکت باشه بازم😘

مامان گلسا 
چقدر خوشگل و خوشرنگه  خیلی خوشم اومد  فعلا نظرم رو تک رنگ ثابت شد اگه باز مرددم نکنن😀 ...

ببين من سر سرويس چوبم خييييلي اذيت شدم😖😔