1147
1226

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

چی کرده مگه

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم

ما دو ماه دیگه میشه یکسال که ما اینجا رو خریدیم. طبقه ۴ام.... صاحب خونه قبل به ما نگفت این ساختمان همسایه بد داره. تک واحدیه. این خانم عادت داشته از کار همه سر دربیاره از اونجایی که ما بهش رو ندادیم و راهش ندادیم تو خونه از طبقه دوم میاد بالا می گه شما مستاجرید نباید رفت امد داشته باشید. ما اصلا مهمان نداشتیم 

ماجراش طولانیه خیلی وقتی بهش گفت ما خونه رو خریدیم خودش رو می زد که شما نخریدید... چند ماهه متوجه شدم از طبقه پایین تا بالا یه چیزایی می ریزه تو پله ها. پول نظافت و تعمیرات رو هم نمی ده. 

همسایه طبقه اول و سوم رو هم اذییت می کنه. ولی ما که طبقه ۴ام هستیم از طبقه سوم تا طبقه ما چوب و ام دی اف رو ی دیوارا کار شده. اومدن شیشه ها نورگیر رو شکستن ما مشما گذاشتیم و سنگ. یک شب اومدن سنگ رو مشما رو برداشتن گذاشتن رو کولرشون. زنه خیلییییییی ترسناکه. پولم نداریم بخوایم جابه جا شیم. 

1221
فقط نمی دونم چی می ریزه تو پله ها چرا می ریزه!!!! یه چیز سفیدی رو نرده ها ریخته. ما پاک می کنیم. ولی ...

اوه اوه از این حال خراباس! شما با همراهی چن تا دیگه از همسایه ها علیهش استشهاد جمع کنین از شکایت یه نفره بیشتر جواب میده، البته اخرش نمیدونم چی میشه! به صابخونتون گفتین؟ بنظرم جاجبجا شین چون مستاجرین راحتین حتی به پلیس هم زنگ بزنید پلیس میگه بهتون جابجا شید بهتره! یه کار دیگه اگه بتونین مخفیانه باهاش مقالبه به مثل کنین حالشو بگیرین!

باید با همسایه ها استشهاد تهیه کنین علیهش....یا اینکه حال خودشو به سبک خودش بگیرین! 

دوست من این قدر خودمون مشکل داریم همین مونده اونم دعا بگیره برامون..... دارم دعا می کنم هر روز که خونشو بفروشه یه طوری بشه بره از اینجا... هر چی ذکر هم برای همسایه بد از این ور اون ور پیدا می کنم می خونم. 

1167
دوست من این قدر خودمون مشکل داریم همین مونده اونم دعا بگیره برامون..... دارم دعا می کنم هر روز که خو ...

من به دعا گرفتن اعتقادی ندارم....اما ذات بد ادما چرا ...به ادم اسیب میرسونه بخصوص که شمارم حساس کنه! یا تلافی کنین یا شکایت...با ذکر خوندن نمیرن...خودتون بفروشین برین...در انتها امیدوارم هر چه زودتر به بهترین شکل این مشکلات حل شه عزیزم....و میشه

من به دعا گرفتن اعتقادی ندارم....اما ذات بد ادما چرا ...به ادم اسیب میرسونه بخصوص که شمارم حساس کنه! ...

متشکرم بانو از دعای قشنگت. واقعا دعا کنید یه پولی  برسه بهمون بفروشیم ارامش مهمه خیلی. 

متشکرم بانو از دعای قشنگت. واقعا دعا کنید یه پولی  برسه بهمون بفروشیم ارامش مهمه خیلی.

من خونه خودمو بخاطر همسایه های بد فروختم...یاد میگیرم از این به بعد بالا شهر زندگی کنم...محله اسکندری جنوبی بودم تو یه مجتمع...هیچ وقت مجتمع زندگی نکنید.....هرگز