2737
2734

من ١١ هفته و پنج روزمه هنوز بيمارستان واسه زايمان پيدا نكردم

طبيعي اولويتمه و نميخوام خيلي پول بيمارستان بدم شوهرم گناه داره 😔 

شما بيمارستان خوب توي تهران با دكتر زنان زايمان خوووووب اگه سراغ دارين ميشه به من معرفي كنيد؟؟؟؟

مركز غربالگري هم همينطور 🤦🏻‍♀️

با فكـرت رو لبٰــام يِ لَبخَنــ☺️ــد ميـاد ...  ❣️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه بیمه هستی برو بیمارستان دولتی هیچی نمیگیرن من خودم بیمارستان آیت الله کاشانی خزانه زایمان کردم راضی بودم 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2742
اگه بیمه هستی برو بیمارستان دولتی هیچی نمیگیرن من خودم بیمارستان آیت الله کاشانی خزانه زایمان کردم ر ...

اخه سنم كمه از بيمارستاناي دولتي و رسيدگيشون خيلي ميترسم 

هیچ جا نرفتم هنوز چرا باید بیمارستان برم الان؟🤔

يني پيش هيچكسم واسه ويزيت نرفتي؟

من رفتم دكتر گفت پروندتو بده گفتم پروندم كجا بود

گفت هنووووووووووووز بيمارستان انتخاب نكرديييييييييييييييييييي؟؟؟؟؟؟؟؟

يه جوري گفت كه موندم الان شما اينجوري گفتي تعجب كردم

2740
يني پيش هيچكسم واسه ويزيت نرفتي؟ من رفتم دكتر گفت پروندتو بده گفتم پروندم كجا بود گفت هنوووووووووو ...

وا عجب دکتری بوده خودش باید توی مطب برات پرونده تشکیل بده جه ربطی به بیمارستان داره که گفته هنوز بیمارستان انتخاب نکردی

يني پيش هيچكسم واسه ويزيت نرفتي؟ من رفتم دكتر گفت پروندتو بده گفتم پروندم كجا بود گفت هنوووووووووو ...

نه پیش متخصص هر ماه میرم گفتم خانم دکتر کجا برم واسه زایمان گفت کوووووو تا زایمان 🤔

وا عجب دکتری بوده خودش باید توی مطب برات پرونده تشکیل بده جه ربطی به بیمارستان داره که گفته هنوز بیم ...

دكتر خوبي بود ولي پير بود دستاش ميلرزيد خودم نخواستم پيشش پرونده تشكيل بدم 😂

2706