2733
2739
عنوان

بارداری

267 بازدید | 47 پست

سلام خانما من چهارماه هستم.الان دوروزه پایین شکمم سمت راست درد می‌کنه بنظرتون طبیعیه ؟خیلی نگرانم دردش اونقد نیس ک نشه تحمل کرد ولی خو درد می‌کنه.امروز باز پهلوم درد میکنه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍

منم دیروز اینطوری بودم امروز رفتم دکتر گفت عفونت دارم.منم ماه ۴ هستم.بهم شیافو پماد داد با قرص خشک کن

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیروز اینطوری بودم امروز رفتم دکتر گفت عفونت دارم.منم ماه ۴ هستم.بهم شیافو پماد داد با قرص خشک ک ...

واقعا...منم عفونت داشتم ولی خیلی کم ..سفکسیم داد استفاده کردم...دیگه هیچ قرصی بهم نداد

2728

منم اوایل ماه چهارم اینطوری شدم یک هفته بعد خوب شد خودش عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
واقعا...منم عفونت داشتم ولی خیلی کم ..سفکسیم داد استفاده کردم...دیگه هیچ قرصی بهم نداد

به نظرم برو دکتر.من دیروز تا حالا میشینمو پا میشم یا راز میکشم پهلو ب پهلو میشم درد میگیره.ببخشید ترشحمم رنگش یکم‌زرد شده.امروز رفتم دارو داد بهم.سهل انگاری نکن خدایی نکرده عفونت شدید بشه کیسه آب پاره میشه یا اینکه برا جنین مشکل پیش میاد

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
نفخ میکنی عزیزم منم اینجوریم. گاهی وقتا . الان که پرتقال میخورم از درد میمیرم خخخ  زنحبیل حذف ...

وای منم ک پرتقال میخورم معدن وحشتناک درد میگیره

میتونم برا عفونت از عنبرنسا استفاده کنم یا ازاین ادامسای کوهی(سقز)ضررنداره

من شنیدم تو بارداری خطرناکه عنبر نسا

به نظرم برو دکتر.من دیروز تا حالا میشینمو پا میشم یا راز میکشم پهلو ب پهلو میشم درد میگیره.ببخشید تر ...

من ی کوچولو اندازه ی لک سفید فقط ترشح دارم