2737
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 47 پست

ساقه طلایی خیلی حالمو بد میکنه, هیچی نمیتونم بخورم اصلا, سیرابیم حالمو بهم میزنه, قبلا خیلی دوست داشتم, واقعا دیگه خسته شدم, تو دهنمم هی اب جمع میشه, مجبورم تف کنم, قورت بدم بالا میارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساقه طلایی خیلی حالمو بد میکنه, هیچی نمیتونم بخورم اصلا, سیرابیم حالمو بهم میزنه, قبلا خیلی دوست داش ...

نون خشک صب تو دهنت بذار...یا ی چیز شور شاید بهترشدی

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍
ساقه طلایی خیلی حالمو بد میکنه, هیچی نمیتونم بخورم اصلا, سیرابیم حالمو بهم میزنه, قبلا خیلی دوست داش ...

آب دهنت در عرض دو هفته طبیعی میشه.منم اینطوری شده بودم قورت میدادم بالا میاوردم.درکت میکنم.هفته چندمی ؟ از هفته ۱۲ ب بعد علائمت خیییلی کمتر میشه

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2728
امتحانش نکردم, حتما امتحان میکنم,دیگه بچه نمیارم همین واسه هفت پشتم بسه

سخت نگیر عزیزم من الان 16هفته م...داغم بالا میارم گلاب به روت همین امروز دوباره بالا آوردم... هرچی مهمونی جایی میرم بهترشدم ولی بازم گاهی نمتونم بخورم... همین دیگ

امتحانش نکردم, حتما امتحان میکنم,دیگه بچه نمیارم همین واسه هفت پشتم بسه

عزیزم.امیدوارم زود بگذره برات این روزا و یه بچه ی سالم بیاری.نگران نباش هممون این روزا رو باید بگذرونیم فقط تو نیستی ک داری اذیت میشی خودتو ناراحت نکن.منم حالم خیلی بد بود ۳ماهه اول ینی هرچی ک فکرشو بکنی حالمو بد میکرد و دائم زیر سرم بودم افت فشار داشتم به قول تو قرصم بالا میاوردم.اسید معدم میزد بالا مریو گلومو میسوزوند ولی خب از وقتی هفته ۱۲ رو رد کردم بهتر شدم.الان فقط معدم خیلی اذیتم میکنه.یبوستم دارم یه کوچولو

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2740
سخت نگیر عزیزم من الان 16هفته م...داغم بالا میارم گلاب به روت همین امروز دوباره بالا آوردم... هرچی م ...

خیلی سخته, مخصوصا که من دائم فعالیت داشتم, اصلا نمیتونستم یه جا بشینم, الان مثل یه جنازه افتادم گوشه خونه

تازه وارد هفته نهم شدم

خوب میشی این چند هفته رو هم تحمل کن بهتر میشی.من بیسکوییت و ویفرو کلوچه میخوردم ک معدم خالی نمونه آخه کلا از برنج بدم میومد سرخ کردنی هم همینطور فست فودم ک بوش حالمو بد میکرد برا همین کلا نمیتونستم غذا بخورم

[QUOTE=75451224]خوب میشی این چند هفته رو هم تحمل کن بهتر میشی.من بیسکوییت و ویفرو کلوچه میخوردم ک معدم خالی نمونه آخ ...[/QUO منم دیشب بیسکوییت خوردم حالم بد شد, هیچ چیزی نیست که حداقل همونو بتونم بخورم, غذا که اصلا

[QUOTE=75451224]خوب میشی این چند هفته رو هم تحمل کن بهتر میشی.من بیسکوییت و ویفرو کلوچه میخوردم ک مع ...

هر چی میخوری چشماتو ببند بینیتو بگیر ک نه ببینی نه بوشو حس کنی سعی کن قورتش بدیو بهش فکر نکنی.من بعضی وقتا این کارو میکردم.یا اینکه انقد موقه غذا با شوهرم حرف میزدم که یادم بره دارم غذا میخورم.میونت با سوپو آش چطوره ؟ من آشو سوپو از بقیه چیزا راحت تر میخوردم.الانم همینطور