2733
2739
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 47 پست
خانوما تورو خدا بگین تهوع تون چجوری برطرف شد, واقعا دیگه خسته شدم دوماهمه خیلی تهوع دارم, همش بالا م ...

منم همینطورم.فقط با دمیترون حالم خوب میشه وگرنه کله روز بالا میارم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونم برا عفونت از عنبرنسا استفاده کنم یا ازاین ادامسای کوهی(سقز)ضررنداره

يه جا خوندم دوده عنبر نسا باعث سقط ميشه برا خانوماى باردار خوب نيس شما هم برو دكتر 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2738
خانوما تورو خدا بگین تهوع تون چجوری برطرف شد, واقعا دیگه خسته شدم دوماهمه خیلی تهوع دارم, همش بالا م ...

صبح ها که بیدار میشی بیسکویت ساقه طلایی بخور خیلی خوبه بعدهم معدتو خالی نزار غذاتو بخور چیزایی هم که اسید معده رو میبره بالانخور مث پرتقال ولیمو ،چیزای شیرین هم سعی کن زیاد نخوری 

دخترم نفسمه 
میتونم برا عفونت از عنبرنسا استفاده کنم یا ازاین ادامسای کوهی(سقز)ضررنداره

آخه من یکجا خوندم عنبر نسا خیلی بد برا زن حامله....چی بگم والا...منکه دکترم کل چیز های گیاهی حتی دمنوش م منع کرده

من ی کوچولو اندازه ی لک سفید فقط ترشح دارم

شکمتو همیشه ببند با یه شالی چیزی.شکمت سرما بخوره بچه سرما میخوره خدایی نکرده بستریت میکنن.دردت ممکنه هم از عفونت باشه هم از سرما هم از یبوست

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
شکمتو همیشه ببند با یه شالی چیزی.شکمت سرما بخوره بچه سرما میخوره خدایی نکرده بستریت میکنن.دردت ممکنه ...

باشه چشم ممنون از راهنماییت.....یبوست نه ندارم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍