1464
1411
اصلا نگران نباش عزیزم 10روز دیکه برو برای سونو قلب اما بازم دیدع نشد نگران نباش من هفته هفت طبق سونو ...

ممنون عزیزم .اره الان هفت هفته و دو روزم به حساب سونو ..صبر میکنم انشالله ده روز دیگه میرم 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

سلام..من الان ۵ هفته و ۳ روز هستم ب حساب پریود...شنبه سونو واژینال دادم گفت ساک حاملگی خیلی کوچیک تشکیل شده..من تا دیروز خیلی تکرر ادرار داشتم و اینکه زیر دلم گاهی تیر میکشید...امروز هیچ علامتی نداشتم..خیلی میترسم ک اتفاقی افتاده باشه..آخه قبل عید ی حاملگی پوچ داشتم

ممنون عزیزم .اره الان هفت هفته و دو روزم به حساب سونو ..صبر میکنم انشالله ده روز دیگه میرم 

انشالله برای منم نوشته  بود 10روز بعد تکرار کن ک رفنم و خداروشکر دیده شددنگران نباش🙏

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

سلام..من الان ۵ هفته و ۳ روز هستم ب حساب پریود...شنبه سونو واژینال دادم گفت ساک حاملگی خیلی کوچیک تش ...

سلام عزیزم منم فقط گاهی تکرر ادرار دارم اخه میگن علائم بعد ۶ هفته شروع میشه نگران نباش تو هم انشاالله به امید خدا قلب نی نی هامون تشکیل میشه

1473