2737
2734

دیوونم کردن 

بدبختی تو یه ساختمون میشینیم 

با یه بچه دو ساله و یه چهارماهه توقع دارن برم واسشون بشورم بسابم خواهر شوهرام هر روز خونه ی ما باشن هفته ای چند بار شام ناهار دعوتشان کنم هیچ جا بدون خواهر شوهرام نرم.منم که نمیکنم یعنی نمی تونم نمی رسم شروع میکنن نفرین و .... که ایشالا بچه هات عروست عین خودت شن 

پیر شدی تنها می مونی تنها میمیری بچه هات هم بزرگ میشن میفهمن حق با ما بود میان سمت ما کسی حتی سره قبرت هم نمیاد!

فک کن همه کار میکنن تو خونم حتی کمد ها مو باز میکنن سرک میکشن و میگن حق اعتراض نداری قفل هم میکنم شوهرم و پر میکنن

شوهرم مذهبیه رفت درآورد که در اسلام این کارا درست نیس

ولی باز پرش میکنن که شرع اجازه نمیده ولی عرف جامعه و مخصوصا خانواده ی خان زاده ی ما ! اینه که خونه ی پسرمون خونه ی ماست و عروس کلفت و کنیز ماست هر کار خواستیم باید بکنه

ازاول باید  قلم پاشون خرد میکردی از اولین بی احترانی نه الان که عادت کردن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

برو قم اونجا برو پیش حاج اقاها که سوال جواب میدن این اخلاق خانواده همسرت رو بگو آخوندها چنان ازت طرفداری میکنن که نگو شوهرتم مذهبیه خوبه قبول میکنه دیگه من آشنامون همین کارو کرد😁😁😁

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
از اول نباید با چنین خانواده ای وصلت میکردین فقر فرهنگی دارن

گاهی نمیشه فهمید خانواده شوهرمن دوران نامزدی و...مثل پیغمبر بودن .بعد ازدواجم هرروز فحش وبددهنی وتهمت و...یه روز نیست صداشون نیاد.هربدی که بگی دارن.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧