2733
2739
عنوان

هرکی دلش از شوهر و خانوادش پره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 33 پست

اگه میتونی از اونجا بلندشین.مشکل منم نزدیک بودن و دخالتاشوه با این تفاوت ک مال من اصلا رفت و آمد ندارن با وجودی ک طبقه بالاییم.ولی من از اول بهشون بها ندادم با وجو این بازم دم دارن اگه بها میدادم ک دیگه هیچی.

فقط جابجا شین رفت و آمدتون رو از هفته ای یبار شروع کنین تا بشه دوهفته یبار بذار نفرین کنن نفرین ناحق برمیگرده ب خودشون مطمئن باش تو بچه با تربیت بزرگ کنی این چیزی ک اینا میگن نمیشه.برعکس اینا ک بمیرن یکی مث تو و شاید خیلیا دیگه ک دق دلی دارن سر قبر نرن یا اگه برن بجای فاتحه فحش نثار کنن همون جوری ک من منتظرم هم این دنیا هم اون دنیا خونواده شوهرم پس بدن مخصوصا پدرشوهر سگم

یعنی میشه یروز منم تیکر بارداری بزنم.برام یه صلوات بفرستین خسته ام و درمونده....حال منتظر رو فقط منتظر میدونه...ولی حال دل منو حضرت مهدی ندونس...خیلی صداش زدم حتی  اهمیت هم بهم نداد بخاطر من و ما منتظرا یه رو نزد پیش خدا دلم از همه گرفته.خسته ام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته منم بعد عید جابجا میشم

یعنی میشه یروز منم تیکر بارداری بزنم.برام یه صلوات بفرستین خسته ام و درمونده....حال منتظر رو فقط منتظر میدونه...ولی حال دل منو حضرت مهدی ندونس...خیلی صداش زدم حتی  اهمیت هم بهم نداد بخاطر من و ما منتظرا یه رو نزد پیش خدا دلم از همه گرفته.خسته ام😭😭😭
2728
اگه میتونی از اونجا بلندشین.مشکل منم نزدیک بودن و دخالتاشوه با این تفاوت ک مال من اصلا رفت و آمد ندا ...

بدبختی من اینجاست که تنهام تو یه کشور غریب خانوادم پیشم نیستن اینا دورم کردن 

باز چند وقته چند تا دوست خوب پیدا کردم دلم به اونا خوشه 

شوهرم پشت سرم خیلی ازم دفاع میکنه همینم حالشان و بدتر کرده 

ولی باز دیشب همین شوهرم ...‌

مادر و خواهراش خونمون بودن منم اتاق دیگه بچه شیر میدادم 

شوهرم پرسید کاپشنی که واست خریدم کوچیک شد کجاست 

میخواست بده خواهرش 

من گفتم تو کمده وایسا خودم بیام بدم

چون کمدم نا مرتب بود 

مادر شوهرم همیشه به کمد و کلا همه جا سرک می کشه و وقتی نا مرتبی ببینه هم اعصاب منو خورد میکنه هم میره به شوهرم بدگویی میکنه ازم 

منم خواستم نبینه که گفتم خودم میام 

علاوه بر این کمد مگه جزو حریم خصوصی نیس ؟ اینا اصلا نمی تونن در‌ک کنن که آقا جان کمد مال منه دوست ندارم کسی دست بزنه 

خلاصه سر این قضیه با شوهرم دعوام شد و کلی توهین به من و خانوادم

عزیزم دین هیج جا نگفته عروس وظیفه کار وکمک داره خونه مادرشوهر دین فقط به پسر گفته هوای پدر مادرشو د ...

اینا از دین چیزی پیدا نکردن عرف خود ساخته ی خودشون   و کشیدن وسط

الان همه میان 😂😂

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
2740

بخدا نمیدونم چرا بعضی ها مشکل روحی روانی دارن میخوان بقیه رو هم مریض کنن آخه چی بهشون میدن که برن سر وسایل بقیه سرک بکشن شاید سر بریده داره تو کمدش اه اه اه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

والا دبن میگه مرد حق نداره به زن بگه غذا بپز و لبساس بشور و زن هم میتونه بگه،،،، بابتش پول میخوام تنها حق مزد روابط زناشویی،،، این از این،،، به شوهرت در صلح وآرامش یلد بده حلو خواهرات نه جیزی بپرس ته بگو،،،، وقتی خیلی باها ش اوکی بگو،،،،، بعدم هر وقت بهت وفتن بگو من ک از خدام عروس عین خودم گیرم بیاد،،،،،،، دعای هر شبمه،،،،،، اگزم شوهرت واقعا مذهبی،،، مه ک بعید میددنم بگو اون دنیا بابت حرف هایی ک به خانوادم میگی بلید حق الناس بدی،،،، 

بخدا ماهم عروس داریم رومون نمیشه حتی اگه خودشم بگه در یخچالو باز کن فلان چیزو بردار  اونوقت اینا نمیدونم سر کمد میرن بابا بتمرگین سر جاتون البته با عرض معذرت از استارتر عزیز

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
والا دبن میگه مرد حق نداره به زن بگه غذا بپز و لبساس بشور و زن هم میتونه بگه،،،، بابتش پول میخوام تن ...

والا بخدا بهترین حرف همینه بگه من آرزومه یه عروس عبن خودم گیرم بیاد اونوقت منم میشم یه مادر شوهر نمونه نه بهش کار دارم نه تو خونه پسرم فضولی میکنم