2733
2734
بچه ها اگه کسی تجربه داره کمممممممممممک!!!!!!!!
تو اسباب کشی هستم روز پیش رقتم بازار مولوی پرده بخرم شب که بر گشتم خونه صدام کامل گرفت و دیگه نمیتونم حرف بزنم همش دارم یا مینویسم حرف هامو یا هاهاهایی حرف میزنم. شربت خلط اور میخورم امپول دگزا هم زدم خوب نشدم تازه سرفه های خشک هم میکنم جدیدا . نشاسته هم میخورم. مایعات میخورم اما دیگه دارم دیوونه میشم هیپ دارویی درمانی نمیشناسین؟ بخورم
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا بهتر بشی منم مثل شما شدم انگاری یه ویروسه خالم که زن دنیا دیده ای هست گفته شیر +عسل+ یه دره زرچوبه .....میدونی که زر چوبه خاصیت ضد اسپاسم داره .....ولی من هنوذ امتحانش نکردم
شاعر میگه : بنی آدم اعضای یکدیگرند،
اما مشخص نکرده که مثلا من دقیقا جیگر کی هستم !!!
2731
چقدر طول کشید تا خوب شدین؟ من میگم حتما واسه الوذگی هواست؟ اخه اون روز پالتو سفید تنم بود شب هم صدام بسته شد هم پالتوم کامل روش غبار سیاه گرفته.
شیر میگن واسه عفونت های گلو خوب نیست بیشتر میکنه باکتری رو که؟! چکمک بخورم یا نه؟
برگ صدا چیه؟ چج.ری بخورم؟
منم 3 سال پیش اینجوری شدم و حدودا یک هفته اینجوری بودم کاملا بی صدا. دکترم رفتم اما یادم نمیاد چی بهم داد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740
تازه من یه بچه 6-7 ماهه داشتم گریه میکرد نمیتونستم باهاش حرف بزنم آرومش کنم. هرکی تلفن میزد جواب نمیدادم
همه نگران شده بودن
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
باشه باران جان ممنون الان میخورم دیگه دارم روانی میشم تو اسباب کشیم هزار تا کار دارم هی باید اینجا حرف بزنم هی اونجا چیزی بخرم همش بیصدام سخته ادم نتونه حرف بزنه ها
عزیزم این یک ویروس جدیده شوهرم 4-5 روز گرفت انشاالله خوب میشی برای کاهش درد یک قاشق دیفن هیدرامین بخور آب دنبالش نخور و از خوردن پرتقال و انار ،ترشی،خیار و سبزی تا چند روز خودداری کن.مواظب بچه هایت باش و یک ماسک بذار.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
امروز ساعت 11 ظهر از مدرسه پسرم زنگ زدن من نگران شدم گوشی برداشتم دارم هاها حرف میزنم ناظم میگه اا؟ خواب وبدین ببخشین؟ میگم نه صدام گرفته باورش نمیشد میگفت من قطع میکنم شما بخوابی! حرصم در اومد هیچکی باورش نمیشه ....
هایناز جان شوهرت هم کامل صداش قطع شد؟ یا مثل شوهر من فقط یکم صداش خروسی شد؟
من الان 3 روزه اصلا فرقی نکزده که بد تر میشه هی!
بچه ها سرفه هام شده هر 4 ثانیه به 4 ثانیه ...ماهیچه های شکمم گرفته .
دیفن هیدرامین میخورم افاقه نمیکنه
هایناز جان اتفاقا من یه جایی خوندم که برای جذب و اثر بیشتر هر نوع شربتی باید یه لیوان آب باهاش بخوری

رژین جاان تو نت سرچ کنی خیلی در مورد تاثیر عسل واسه سرفه نوشته

منم امثال از این نوع سرما خوردگی وحشتناک گرفتم ولی فقط یک روز صدام خیلی گرفت
تند تند از این می خوردم با این روش صبح فرداش صدامم کامل باز شد و سرفه هام کمتر
2706