2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما فعلا زن نگیری بهتره😐

نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی                                                              به نگاهی                                                               دراگربازنگردد نروم بازبه جایی...پشت دیوارنشینم چوگدابرسرراهی                                                         کس به غیرتونخواهم چه بخواهی چه نخواهی             بازکن در که جزاین خانه مرا نیست پناهی❤

ادم باید دیوونه لاشه بااین شرایط ازدواج کنه...دوست عزیز اول بگردیه کارخوبوخونه مناسب پیداکن بعد زن بگیر ازدواج که بچه بازی نیست

نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی                                                              به نگاهی                                                               دراگربازنگردد نروم بازبه جایی...پشت دیوارنشینم چوگدابرسرراهی                                                         کس به غیرتونخواهم چه بخواهی چه نخواهی             بازکن در که جزاین خانه مرا نیست پناهی❤
2740

باشه

منم خیلی غصه خوردم کار پیدا نکردم با این تفاوت که من خانمم واجب نبود برم سرکار خودم خیلی دوست داشتم برم تا سر ماه با حقوقم عشق کنم اما نشد حیف شوهرم خسیسه اصلا حال. نمیده بهم