2733
2739

نصف پسرای ایران مشکل شما رو دارن .اونایی هم که کار دارن حقوق نمیگیرن به موقع . تا کار پیدا نکردی خودت رو درگیر مشکلات زندگی نکن 

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون کار و درآمد زندگی مشترک امکان نداره، همه چیز هم خراب میشه، من شوهرم دانشجو هست پس انداز داره داریم از اون می خوریم دارم کم میارم دیگه، مرد بدون کار 😞 اصلا خوب نیست. فعلا هوس زن گرفتن هم نکن حتی اگر کسی با شرایط شما حاضر بشه

2728
2740

کار ندارم بهانه اس این همه کار برو اژانس برو پیک موتوری کارگری و نقاشی ساختمان و جوشکاری ومکانیکی و.......

بعدم ک عقد کردید وام ازدواج بگیرید عروسی کنید 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

با احترام به نظر همه دوستان عزیزم

بنظرم من درسته که سخته تو این شرایط ازدواج‌کنین

ولی اگه نیتتون اینه که به گناه نیفتین،تلاشتون رو برای پیدا کردن کار بکنید بعدشم دنبال دختر خوب برای ازدواج باشید

قطعا خداوند کمکتون میکنه

لیسانس و کارگری؟ وااااای وای نگو.... همه ریاست میخوان فقط   خخخخ

کار عار نیست !

بیکاری و دستت تو جیب این و اون باشه شرم اوره!

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...