2733
2739
عنوان

راهنمايي خريد سگ باوفا🐶

265 بازدید | 21 پست

دوستان ممنون ميشم هر كي در مورد سگ ژومن شپرد ميدونه راهنمايي كنه 

ميخوام بدونم برأي بچه ها امنيت داره 

تعليم پذيره ؟

مربي بايد بگيرم براش يا خودمون ميتونيم تعليمش بديم ؟

خلاصه نگهداريش آسونه يا سخت ؟

هر چي ميدوني هر تجربه ايي اينجا بگيد 

لطف ميكنيد 🌷

ممنونم از همتون🌹

ريبار عشق زندگيم ❤️

اولا ژرمن شپرد

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بچه دارید سگ پاکوتاه بخرید بهتره

ژرمن سگ‌غولیه

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
2731

ژرمن تا جایی ک میدونم سگ با معرفتیه و با خانواده هم خوب جور میشه

ولی نیاز به فضای خوبی داره و سروصدا هم زیاد داره 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
2738

عزيزم من برادرم داره .

خيليييي باهوشن خيلييي. بله سگ برادر من تربيت شده هست . روزنامه رو مياره ، ميخواد بياد از حياط داخل خودش در رو باز ميكنه ، بچه همسايشون هم يكم شيرين عقل هست اومده بود اين طفلي رو زده بود اما گازش نگرفته بود در صورتي ك خيلي حساس هست ب دست درازي . خيلي عاقلن فقط از ماه هاي اول بگير و يادش بده همه چي رو

با كلمه ي زيباي ""نميدانم""آشنا شويد،، فردا روز گرفتار ناداني خود خواهيد شد
عزيزم واسه مراقبت از پسرم ميخوام در واقع تنها چيزي كه بيشتر از آدمها ميتونم اعتماد كنم سگه 😔

آره سگ‌خوبیه

ولی از دوست و آشنا که سگ نگهداری میکنن‌بپرسین‌نحوه آموزششو

ما اطلاعی نداریم باید از متخصصین این کار سوال بپرسین تا درست تر و بهتر راهنماییتون کنن

ميتونم از متخصصش بپرسم و خواهم پرسيد اما تجربه كسي كه داشته يه چيز ديگه ست 

مرسي از راهنماييتون 🌷

ريبار عشق زندگيم ❤️
2706