2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499899 بازدید | 57001 پست

صلوات امروز فرستاده شد ..قبول باشه دوستان 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
من من 😊مال من تازه تمام دردام تموم شده . دیگه ترشح ندارم از دیروز خشک شده 🤣

روز چندمي عزيزم كه خشك شدي؟امروز ديگه زده تو خط سفيده تخم مرغي بااااز😳🙄

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشیدمگه نگفتن۱۰۰تاصلوات نفری؟بیشترم میشه بفرستیم یعنی؟

میتونی دوتا اسم بدی و روزی 200 تا بفرستی به هر حال باید روزی 1000 تا صلوات فرستاده بشه حالا یکی میخواد روزی هزارتا رو بفرسته یکی روزی 100 تا ...

به دوستمون راز بگو چندتا سهم میخوای اینجوری گروهش زودتر تشکیل میشه و ختم رو شروع میکنید

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728
میتونی دوتا اسم بدی و روزی 200 تا بفرستی به هر حال باید روزی 1000 تا صلوات فرستاده بشه حالا یکی میخو ...

سلام تاحدودی فهمیدم.الان کلا۶تااسم هست تولیست.مثلاامروز چ جوری بایدمیفرستادیم؟

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

ببخشیدمن حالم گرفتست متوجه نشدم درست.همیشه انقدگیج نمیزنما😅

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

یعنی مثلا ب نیت راضیه وتبسم دویست تاصلوات وصدتااسغفرالله.درسته؟

ن فک کنم فهمیدم.یعنی مثلا امروز ب نیت یکی از۱۴معصوم۲۰۰تا آره؟

2738

خب من تازه اومدم اینجا😓

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

با نام خدا ختم 14000 صلوات به نیت 14 معصوم و نیت بارداری دوستان عزیز لیستمون با خواست و اراده ی خدای مهربونمون و سلامتی نی نی های مامانای باردار لیست و زایمان راحت و عالیشون و 1000 صلوات دسته جمعی (هر نفر100عدد) و برای بارداری تمام خانومای منتظر نی نی سایت هم دعا می کنیم و در انتها 100 عدد استغفار هم میفرستیم💕

1.راضیه(raz1988)

2.تبسم ۱۹۸۹

3.moh132

4.هدیه_زهرا۱

5.یاسحدیث

6.baharests

7.مامان هستی۶۷

8. 

9.

10

خدای خوبم ممنونم که یه نی نی سالم و تپل مپل بهمون هدیه میدی😍🤗
2706