1232
1247

سلام به خانومای اقدامی سلااااام و پرانرزی

یه تاپیک توپ میخام رابندازم که مطمئنم همه مون  با استفاده از این قانون زود زود مامان میشیم😊

قبلا خیلی از تاپیکا با این موضوع بوده ولی همشون دیگه صفحاتش خیلی زیاد شده و حال نمیده که از اول بخون.

من شهریور از یکی از همین تاپیکا استفاده کردم و باردارشدم ولی چون هنوز زود بود رحم جونی یک ماهه انداختش بیرون.

خیلی ها تو همون تاپیک باردارشدن شاید نصف بیشترشون و این خییییییلی جالب بود.

تو این تاپیکم قراره هممون مامان بشیم به امید خدا  

پایه اید که؟؟؟؟؟😁

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه پسر ناز و تپل بیارم  

ان شاالله😊😊😊

الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِنَ المُتِمَسِّکینَ به وِلایَتِ مولانا امیرالمومنین علی علیه السلام🖤🖤🖤🖤🖤🖤       اِلی مَتی اَحارُ فیکَ یا مولای یا صاحب الزمان(عج)🖤

بله

خندوانه ای بخونید

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

چطورییی ایا

خدای خوبم نمیدانم صلاحت در چیست ک مادر نمیشوم ،فقط آنقدر میدانم ک دیگر بریده ام ،خسته ام ،از حرف ها ،از اینکه اطرافیانم چطور کودکانشان را ب رخم میکشند،از اینکه همسرم دلش برا کودکان آب میرودو من کودکی تقدیمش نکرده ام .از اینکه هرروز همان کاغذی ک صدای قلب کودکم را شنیدم و دکترم گف مبارکت باشد مادر شدی.را در بغلم میفشارم و گریه میکنم با کودکی ک الان باید برایش جشن ۳ سالگیش را میگرفتم آنقدر حرف میزنم ک خوابم میبرد و،وقتی بیدار میشم ی بالشت روی پاهایم میبینم و کاغذی از زمان بودنش در دلم، ک فقط همان برایم مانده است در بغلم .خدایاا چطور میتوانی تحمل کنی این داغ بندگانت را .این بزرگترین آرزوی من را برایم تبدیل ب واقیعت کن ،ن رویا .میدانم ک چشم انتظارم نمیگذاری .میدانم ک هر لحظه ک باهات دردو دل میکنم جوابت چیست ،میگویی؛فقط صبر ،صبر،صبر.        ولی خدای خوبم من بنده تو هستم همان ک برای صبرش کاسه ای دادی .   دوست گلم اگه امضامو خوندی برای مادر شدنم صلوات میفرستی 
1156

منم به جذب اعتقاد دارم پایه ام ..

من میخواستم اسم کاربریم مهربانو باشه اما تکراری زد 😢

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نی تو دلیم بفرست دوست عزیز  من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

و اما قوانين ورود به تاپیک:

1) اینجا همه شاد و خوشحالن و از مامان مثبت استفاده میکنن کلماتی مثل بی بی چک منفی/سقط/خسته شدم/نمیشه/لکه بینی و.... ممنوعه

2)به جاش از کلماتی استفاده کنین که انرزی بده بهمون:بی بی چک مثبت/خیلی خوشحالم/امیدواری/حالت تهوع/لکد نی نی. و....

هنوز ادامه داره قانونا....

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه پسر ناز و تپل بیارم  
1233

3)سوالای خارج از موضوع قانون جذب رو اینجا مطرح نکنین اینجا فقط مخصوص همینه

4)تکالیفی که هر دفه میدم رو حتما حتما انجام بدین که شاگرد تنبل نمیخام و وقتی اثرشو میبینین که بهش عمل کنین و فقط خواننده نباشید.

خوب حالا میریم سراغ قانون جذب

این قانون میگه که هرچی رو که بهش فکر کنی و طوری رفتار کنی که انگار بهش رسیدی قطعا هرچه زودتر بهش میرسی

فقط کافیه بهش رسیدن رو تصور کنی و خوشحال باشی بابت داشتنش و نگران اینکه نکنه بهش نرسی نباشی

1167

اگر یک زمان مشخص داشته باشیم که همه سر همون ساعت بیایم کلاس خیلی خوبه من روزای اول هفته یکم کار دارم سه شنبه تا جمعه ساعت 11 شب کلاسمون باشه خوبه؟؟؟

با قانون جذب پولدار هم میشه بشیم؟؟ یا کارای مهاجرتمون زودتر راه میفته؟؟

هر کاری که بخاین میشه.

پولدارشدن

ازدواج باكسی که دوس دارین

و....

اما این تاپیک مخصوص نی نی دارشدن.

1220