1711
1714

سلام به خانومای اقدامی سلااااام و پرانرزی

یه تاپیک توپ میخام رابندازم که مطمئنم همه مون  با استفاده از این قانون زود زود مامان میشیم😊

قبلا خیلی از تاپیکا با این موضوع بوده ولی همشون دیگه صفحاتش خیلی زیاد شده و حال نمیده که از اول بخون.

من شهریور از یکی از همین تاپیکا استفاده کردم و باردارشدم ولی چون هنوز زود بود رحم جونی یک ماهه انداختش بیرون.

خیلی ها تو همون تاپیک باردارشدن شاید نصف بیشترشون و این خییییییلی جالب بود.

تو این تاپیکم قراره هممون مامان بشیم به امید خدا  

پایه اید که؟؟؟؟؟😁

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

بله

خندوانه ای بخونید

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1713

منم به جذب اعتقاد دارم پایه ام ..

من میخواستم اسم کاربریم مهربانو باشه اما تکراری زد 😢

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

و اما قوانين ورود به تاپیک:

1) اینجا همه شاد و خوشحالن و از مامان مثبت استفاده میکنن کلماتی مثل بی بی چک منفی/سقط/خسته شدم/نمیشه/لکه بینی و.... ممنوعه

2)به جاش از کلماتی استفاده کنین که انرزی بده بهمون:بی بی چک مثبت/خیلی خوشحالم/امیدواری/حالت تهوع/لکد نی نی. و....

هنوز ادامه داره قانونا....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
1710

3)سوالای خارج از موضوع قانون جذب رو اینجا مطرح نکنین اینجا فقط مخصوص همینه

4)تکالیفی که هر دفه میدم رو حتما حتما انجام بدین که شاگرد تنبل نمیخام و وقتی اثرشو میبینین که بهش عمل کنین و فقط خواننده نباشید.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب حالا میریم سراغ قانون جذب

این قانون میگه که هرچی رو که بهش فکر کنی و طوری رفتار کنی که انگار بهش رسیدی قطعا هرچه زودتر بهش میرسی

فقط کافیه بهش رسیدن رو تصور کنی و خوشحال باشی بابت داشتنش و نگران اینکه نکنه بهش نرسی نباشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم اجااااازه؟؟

جونه دلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

اگر یک زمان مشخص داشته باشیم که همه سر همون ساعت بیایم کلاس خیلی خوبه من روزای اول هفته یکم کار دارم سه شنبه تا جمعه ساعت 11 شب کلاسمون باشه خوبه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با قانون جذب پولدار هم میشه بشیم؟؟ یا کارای مهاجرتمون زودتر راه میفته؟؟

هر کاری که بخاین میشه.

پولدارشدن

ازدواج باكسی که دوس دارین

و....

اما این تاپیک مخصوص نی نی دارشدن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651