2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500727 بازدید | 57001 پست
به نظرم بذار شوهرت همراهت باشه خیلی لذت بخشه لحظه ای که بچه به دنیا بیاد و هردو باهم اولین بار کنارش ...

من فشارم میفته حالم بد میشه شوهرم با همه دعوا راه میندازه فک کنم اتاق زایمان نتونه تحمل کنه درست مثل همسر مائده حساسه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه هاااا .من هر روز تمرین شکر گزاری و واسه زن پسر عمم میفرستادم.امروز فهمیدم بارداره😍.البته بعد از ۷ سال یه دختر اورده .دخترش ۲ سال و نیمشه .الان دوباره بارداره😍😍😍😍😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو فکر کن این قضیه رو نشنیدی و اصلا خبر نداری و بشین با خودت حساب کتاب کن خوبی هاشو به یادت ...

قبلش هم اخه فقط خودم تلاش میکنم خوبیاشو ببینم.شوهرم خیلی مهربونه اما واقعا بعضی وقتا غیر قابل تحمل میشه بعضی رفتارا و حرفاش  

والا منم نمیدونم قبلش که خودمحدس میزدم نامزد داشته خیلی کلا پیگیر نشدم اصلا فراموش کردم ولی دیروز از یه نفر شنیدم مهریه میده.......

این یعنی مرحله بعد از عقد یا اصلا نه سر خونه زندگیشونم رفتن حتما..

این خیلی ناراحتم میکنه

کار درستی میکنی  اول با بزرگتراش مشورت کن اول از همه مطمئن شو  یه جوری هم بهشون بگو هیچ و ...

مرسی عزیزم خیلی ارم شدم با حرفات.درست میگی زندگی هرکس فراز و نشیب داره من باید تو این مرحله از زندگیم بهترین تصمیمو بگیرم

2731
اره خیلی کاره خوبی میکنی  بعدشم که مطمئن شدی زن داره به هرحال چشم پوشی کن نمیشه زندگیتو بهم بز ...

فدات اره دگ باید چشم پوشی کنم.ولی اگه واقعیت داشته باشه با خودش کنار میام اما از خانواده اش دلخوریمو نشون میدم.فعلا ها باهاشون قط رابطه میکنم تا بفهمن ناراحتم و خنگ نبودم

نظر منم همینه که چشم پوشی بشه کارش درست نبوده   عزیزم ان شاالله خدا جواب این صبوری ها رو میده ...

ان شاالله .

امیدوارم اول خدا صبرشو بهم بده

بعدم درک اینو به همسرم بده که من صبر میکنم.

بچه هاااا .من هر روز تمرین شکر گزاری و واسه زن پسر عمم میفرستادم.امروز فهمیدم بارداره😍.البته بعد از ...

وای چقدر عااالیییی😍😍😍😍انشالله روز خودت عزیزم به زودیه زود🌹

2740
بچه هاااا .من هر روز تمرین شکر گزاری و واسه زن پسر عمم میفرستادم.امروز فهمیدم بارداره😍.البته بعد از ...

چقد عالی خداروشکر

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
مرسی عزیزم خیلی ارم شدم با حرفات.درست میگی زندگی هرکس فراز و نشیب داره من باید تو این مرحله از زندگی ...

باور کن زندگی هر کدوم از ماها یه فیلم جدا گانه اس که باید بازی کنیم گاهی خوش گاهی ناخوشی داره .. فکر کن داری بازی میکنی و قراره چند سال بعد این فیلم رو بیارن جلوت بذارن ببینی .. خدایی شرایط سختیه ولی باید از پسش بربیای و به خوبی این مانع رو از سر راهت برداری و قضیه رو حلش کنی 

خدا کنه که اون شخص اشتباه کرده باشه و قضیه مهریه دادن کلا  منتفی بشه 

ان شاالله . امیدوارم اول خدا صبرشو بهم بده بعدم درک اینو به همسرم بده که من صبر میکنم.

ان شاالله همینطور میشه ..مطمئن باش هر کسی باشه نمیتونه خودشو به اون راه بزنه و این فداکاری رو میبینه و شرمنده میشه 

فدات اره دگ باید چشم پوشی کنم.ولی اگه واقعیت داشته باشه با خودش کنار میام اما از خانواده اش دلخوریمو ...

عزیزم برای آرامش دلت آیه الکرسی میخونم و انشالله که این جریان به بهترین شکل قائله پیدا میکنه🙏سمیتا درست میگه واقعا همون تو زندگیمون فرازو نشیبای زیادی داشتیم و داریم و خواهیم داشت انشالله با گذشت و سیاست و صبوری همرو پشت سر میزاریم و پیش خودمون و خدای خودمون سربلند میشیم🌹

سوره حشر رو خوندم ،ان شالله بارداری بارداری تک تکون 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
2706