2752
2734

الان۱۲روزه نیس خیلی تنهام چطوری کناربیام چطوری پسرمو بزرگ کنم واینم بگم باخونواده شوهرم زندگی میکنم توی یه خونه همسرم سکته مغزی کرد احساس میکنم هیچوق نمیتونم کناربیام وبعداون میمیرم!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭

خدا رحمتش کنه 🖤

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدارحمتشون کنه و به دل شما صبر و آرامش بده

چه می‌شه کرد زندگی ادامه داره

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
خدا رحمتش کنه 🖤

متشکرم!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭

تسلیت میگم

واقعا درد بزرگیه

تو اطرافیان یه مورد اینجوری بود

خداصبرتون بده

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

خدا رحمتش کنه ، درکت میکنم چون منم این روزا رو گذروندم 

چند ماه اول سخته باید خودتو سرگرم کنی تا به زندگی برگردی

💜                                                                                                                                                                                                                                           

تسلیت میگم عزیزم الان طبیعیه این فکرارو بکنی الان فکر میکنی دنیا به آخر رسیده ولی اینطور نیست زندگی جریان داره و حتما خدا یه جور دیگه برات ردیف میکنه پس بسپر به خودش تا کمکت کنه

2706