2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500233 بازدید | 57001 پست
فطمه جونم پماد رویان بوعلی چیه و از کجا باید بگیرم

پماد گیاهیه برای تمام عفونت های رحمی چسبندگی تنبلی تخمدان کیست فیبروم پولیپ و....کلا گرم کردن رحم و باروری عالیه.همه جا ندارن.من کلی گشتم ازین سایت خریدم قیمتش از همه جاهم مناسبتره....لینکشو برات میزارم

https://salembazar.ir/product/royan-vaginal-ointment/

پماد گیاهیه برای تمام عفونت های رحمی چسبندگی تنبلی تخمدان کیست فیبروم پولیپ و....کلا گرم کردن رحم و ...

فدات شم فاطمه گلم مرسی عزیزم

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خیلی خوش اومدی به این تاپیک. من از اسفند ۹۷ با این تاپیک آشنا شدم البته اون موقع خیلی بچه ...

سلام گلم خیلی دعا میکنم ثانیه ب ثانیم خواهش از خدا و ائمه شده ولی نشد که نشد،خیلی دلم میخواد تست بزنم مثبت شه،خدایا خواهش میکنم،واست خوشحالم دوستم ک حاجت روا شدی ولی حیف من این همه دعا کردم هیچی نشد

ویتاگنوس رو چقد خوردی و چن روز ادامه دادی چون بین ۳ تا ۶ ماه جولب میده و قطره اش بهتره ۴۰ تا ناستا ن ...

دو دوره سه چهار  ماهه خوردم اصلا هیچی،خرما و سیاه دانه و رازیانه و جوشونده گرم و همه چی خوردم عرق طارونه عرق کاسنی،پودر هلسی هم یک هفتست شروع کردم ولی اصلا هیچی ب هیچی

2731
سلام گلم خیلی دعا میکنم ثانیه ب ثانیم خواهش از خدا و ائمه شده ولی نشد که نشد،خیلی دلم میخواد تست بزن ...

قربونت برم عزیزم ایشالا روزیه خودت. اصلا به خودت استرس وارد نکن استرس بدترین چیزه. توکلت به خدا رو از دست نده. ایشالا به زودی حاجت روا میشی

خدای خوبم ممنونم که یه نی نی سالم و تپل مپل بهمون هدیه میدی😍🤗
قربونت برم عزیزم ایشالا روزیه خودت. اصلا به خودت استرس وارد نکن استرس بدترین چیزه. توکلت به خدا رو ا ...

ممنونم گلم خیلی سخته همه کار کردم جواب ندیدم،فقط دکتر نرفتم که اونم یک ماه دیگه میرم تهران دکتر که دارو بگیرم شاید اثر بده

2738
سلام به همگی 😄خوبین ..... تبسم کجای عزیزم ؟ اوضاع احوالت؟ فاطمه عزیزم خوبی ؟ 😍😍😍

سلام بانوم خانوم قربونت شکر خوبم تو چطوری؟آقا زاوش ما چطوره؟😍😍😍چه میکنی با بچه داری؟😀

سلام بانوم خانوم قربونت شکر خوبم تو چطوری؟آقا زاوش ما چطوره؟😍😍😍چه میکنی با بچه داری؟😀

شکر خدا خوبم...  خداروشکر حال اون از من بهتر😐😆😂    با گریه هاش خستگیاش .بی خوابیاش .... جیش کردناش😒همش روخودم جیش میکنه حسود .کنار اومدم  😐😂😂😂منتظرم جونن بگیره  باهش تسویه کنم😬😬😬😬   این روزا خوب وخوش برا خودت وتبسم عزیزم ازخدا مهربونم میخوام زود زود بزار تو دلتون وبقیه دوستان عزیز😍😍😍 

خداجونم شکرت😍
سلام به همگی 😄خوبین ..... تبسم کجای عزیزم ؟ اوضاع احوالت؟ فاطمه عزیزم خوبی ؟ 😍😍😍

سلام مامانی 

حالت چطوره 

چه خبرا؟ کم پیدایی 

فسقلی خوبه ؟ 

یعنی منم ننه بشم ناپدید میشم ؟ 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم